Wyj..ka!

Poważnie? Dali studentomjeden dzień na opuszczenia akademika i zamieniają akademik na ośrodek kwarantanny dla przybywających? Zgaduję, że PISowi elektorat studentów wisi, w końcu student czasamy myśli, a tacy obecnej władzy niepotrzebni…

Ach, ci co muszą zostać będą mieli szansę się zarazić :wink:

A gdzie te namioty o których pieprzył PIS kilka dni temu? Dla neo-ZOMO (WOT) potrzebne?

3 polubienia

Chyba będzie więcej chorych. Oni wiedzą… więcej :frowning:

2 polubienia

czyli robi sie coraz groźniej i na dwóch tygodniach zawieszenia zajęć się nie skończy.

2 polubienia

Oczywiście, że będzie więcej chorych. I oczywiście, że za dwa tygodnie problem się nie skończy. Bądźmy realistami.

6 polubień

No coś Ty, rząd mówi, że wszystko jest po kontrolą. Na pewno mówią prawdę… :rofl: :rofl: :rofl:

3 polubienia

Ja sie o chorych nie martwie. Śmiertelność jest niska. Gorzej z gospodarką. Taki Kaufland musi podobno dawać premie po 500 zł tym którzy zechcą od poniedziałku przyjśc do roboty.

1 polubienie

Akurat Kaufland nie powinien się martwić. Liudzie się tak rzucili na towar, że Kaufland zarobił na zapas. Gorzej z branżą turystyczną, lotniczą, restauracjami itp…

3 polubienia

Prywatnemu zawsze mało.

1 polubienie

bo hoteli gdzie warunki bylyby lepsze nie moga? taki Banas ma piekna kamienice…

4 polubienia

kaufland i tak na tym zarobi, sprzedadza wszystko co do tej pory zalegalo na polkach.

4 polubienia

obawiam sie, ze w Polsce to za dwa tygodnie wypadnie szczyt zachorowan.
na razie wszystkie kraje europejskie jeszcze nie opanowaly tendencji wzrostu zachorowan. jak do wakacji sie troche uspokoi to bedzie dobrze.

2 polubienia

Ale z ciebie optymistka. Ja liczę na wolny od wirusa maj.

1 polubienie

poltora miesiaca to troche malo, poza tym ja bym jednak poczekala z tym normalizowaniem zycia, nawet jak powoli epidemia zacznie odpuszczac, bo to kilka dni wolnych, zaczyna sie sezon grillowania i moze nastapic nawrot.

2 polubienia

poza tym policz - Chińczycy walcza juz 4 miesiac i za bardzo efektow nie widac.

2 polubienia

To, że coś jest pod kontrolą wcale nie znaczy, że się nie rozwija.

4 polubienia

Studentów od razu wybić. Najlepsze są ciemne masy…

1 polubienie

Spadłam z krzesła!!! :joy: :joy: :joy:

1 polubienie

Znaczy: “rozwija się pod kontrolą” :rofl:

2 polubienia

Widać.
A zaczęli walczyć gdy było już o wiele za późno i to do nich cały świat powinien mieć pretensje.

3 polubienia

Chińczyków trzeba wyciąć w pień!!!