Wyobrażacie sobie, jak frustrująco na mnie działa beznadziejna infrastruktura kolejowa

w Polsce, z wagonami o szerokości 3 m, gdy moje pierścieniowe pociągi bazowe (PPB) będą miały wagony o szerokości 12 m (lub nawet 16 m), w których podczas jazdy pasażerowie i ich dzieci będą mogli grać w ping-ponga, w piłkarzyki, skakać w gumy, w klasy, jeździć na łyżworolkach, hulajnogach, rowerach?

Fotki z grafik Google.

obraz obraz

Chcielibyście mi powiedzieć, że nie da się takich szerokich wagonów piętrowych zaprojektować i wykonać?

Zaprojektowac i wykonać z pewnością sie da. Pytanie jak to będzie funkcjonować. Oczywiście, jak zwykle, nie jesteś w stanie zaprezentować nam jakichkolwiek obliczeń, prognoz, symulacji, bo przecież “wszystko się da zrobić pod MOIM przewodnictwem, wystarczy, że będziecie mnie słuchać”

3 polubienia

Znowu odstawiłeś lekarstwa?

1 polubienie

dac to sie da wszystko, lub prawie wszystko…
zapomnieles o wodotryskach i rabatkach kwiatowych

2 polubienia

No i mam nadzieję, że w WARSIE będą serwować dojrzale słodkie owoce?

4 polubienia

@Bingola, naprawdę myślisz, że powinienem zajmować się wszelkimi szczegółami projektowo-wykonawczymi, a nie pełnić rolę koordynatora i doradcy, gdy mamy tysiące kompetentnych inżynierów? Postaram się pokazać rysunki poglądowe takich PPB. Polska może być wzorcowym krajem dla wszystkich państw na Ziemi.

Koniecznie nam pokaż te rysunki, bo na razie to jak rozmowa ze ślepym o kolorach.
CZEKAMY!

4 polubienia

To cos na styl rosjan,wyprodukowaki wode w proszku,tylko nie maja jej w czym rozpuscic))

5 polubień

Pamietasz pr9jekt hali sportowej))
To byla fot9grafia k8lku ksiazek ustawionych w prostopadloscian.
Teraz pewnie bedzie karton po butach,ustawiony na puszkach po kooserwach))

1 polubienie

Może @harmonik kupi sobie kolejkę elektryczną i nam zademonstruje po swoich modyfikacjach jak to będzie działało?

3 polubienia

Pewnie bedzie jezdzila bokiem,by byla szersza))

2 polubienia

Jak te autobusy w Wąchocku! Tam sa najszerze, bo wszyscy chcą siedzieć obok kierowcy :slight_smile:

1 polubienie

Hahaha,cos w tym stylu)))

1 polubienie

Zanim tu coś przedstawiam, to na swój użytek wszystko obliczam, aby dało się realnie wykonać, i było czymś super, czego nie ma na całej Ziemi, nawet w najbogatszych państwach.

Pokaż nam te obliczenia!

A co z tymi co chcieliby pograć w piłkę nozna w czasie podróży?
Albo golfa :wink:
Postuluję, co najmniej szerokość 50metrów…

4 polubienia

Większość obliczeń wykonuję w pamięci. Malarze i kompozytorzy też nie pokazują szkiców, projektów, lecz gotowe dzieła. Jak bym chciał, to bym zaprojektował 3-kondygnacyjne wagony, z poziomem -1, gdyby obliczenia wskazywały na taką celowość…

@harmonik, ja w pamięci poleciałem na Marsa i z powrotem, wiesz?

3 polubienia

To się pewnie cieszysz, że potrafiłeś…

Na te kilka godzin, to można się powstrzymać od gier zespołowych…