Wyobrażacie sobie wagony 5x szersze i 4x wyższe, czyli 4-kondygnacyjne,

w proponowanych przeze mnie w Polsce czterech 50-milionowych HMP (Harmonijnych Miastach Pierścieniowych), niż w pociągach tradycyjnych, jak niżej?

I powiedz jeszcze że te gigantyczne pojazdy będą poruszane siłą ludzkich mięśni :rofl:

3 polubienia

Tak, oczywiście że siłą mięśni ludzkich. Widziałeś mosty zarwane wskutek tylko maszerowania oddziału wojska, lub wskutek wiatru?

Taki pociąg będzie stawiał mniejszy opór powietrzu, niż tradycyjne, bo przecież nie będzie miał żadnych powierzchni stawiających opór. Wystarczy go tylko powoli rozpędzić, a przecież będą jeździły całe półrocza bez zatrzymywania.

Pamiętam, @Bingola, że obiecywałem rysunki takich wagonów. Próbuję je naszkicować, ale marnie mi to idzie, bo lenistwo i brak zdolności.

Tobie się nie chce naszkicować wagonów a chcesz by inni wielotonowe wagony dymali i je poruszali … Przeczytaj sobie ile jeden wagon waży, ty proponujesz 20 razy większe … Potem zacznij przedszkole z fizyki.
Wot logika. Ale ok, nie przeszkadzam, dalej błaznuj … Błazen też był kiedyś potrzebny.

3 polubienia

To nie jest tak, jak ty myślisz, że jak mi się czegoś nie chce, to, to stresująco dla innych i nieodpowiedzialnie porzucam. Ja chcę realnie zmienić cały ludzki świat, i mam realną koncepcję, jak to zrobić najprościej, najefektywniej, najskuteczniej. Czy ja te wagony teraz naszkicuję, czy nie, to i tak mam zamiar zbudować te 50-milionowe HMP z tymi dookolnymi Pierścieniowymi Pociągami o długości 600 km, jeżdżącymi pół roku bez przerwy, napędzanymi wibracyjną siłą ludzkich mięśni. Także do wiadomości @Bingoli.

Zbuduj prototyp, ocenimy

3 polubienia