Wyobrażasz sobie czasem swoje życie "na nowo"? Jakby to było gdyby coś się udało albo byłbyś inny?

Mam opiekę medyczną zycie oddaje fachowcom
Dieta jak pogoda
Jest :partying_face:
Chciałoy sie w tropikach i zyc w raju :rofl:

No właśnie, jak to jest urodzić się kimś innym. Jakaś kosmiczna niemożliwość, ale w takim razie dlaczego urodziłem się właśnie taki… No i jest ból istnienia.
Może trzeba z siebie korzystać w pełni w swoim życiu, żeby zrozumieć bardziej sens własnej osoby. Może za mało próbujemy, i stąd ten nędzny żywot.

Z tego co widzę, to takich ludzi jak my coraz więcej przybywa, ja miałe związki, które po pewnym czasie mi kompletnie nieodpowiadały i się rozwiązywały.
Wśród naszych inteligentnych kobiet, zapanowała moda na samowystarczalność życiową, i odkrycie, że można samemu sobie spokojnie żyć. Nie wiem, czy to feminizm, czy po prostu tak wszędzie już jest.
Ja wybrałem kiedyś kierunek Ukraina. I kobiety tam są bardzo kobiece, tzn. gotują, wychowują dzieci, przedewszystkim rodzą je i chcą je rodzić… Trochę to staroświęckie, ale i pełne uroku zarazem. No i najważniejsze jest to, że wciąż otwarte są na poznawanie, lub bardziej spotkanie z drugim człowiekiem, czy też doświadczanie związków. Oprócz innych kulturowych wad, to częstokroć mają właśnie to, czego naszym Polkom brakuje, albo nie chcą już doświadczać. Albo nasza kultura społeczna bywa taka restrykcyjna obyczajowo… a może gadam od rzeczy, hehe. To takie moje tylko przemyślenia.
W ogóle, dużo by gadać na taki temat.

1 polubienie

Ale przynudzacie.

Mam Wam udzielic lekcji egoizmu?

Proszę bardzo… :astonished:

Mohera tanio sprzedam.
Mily, nawykly do czesania pod włos

1 polubienie

rodzić
Widzę, że ktoś tu nie orientuje się, jakie warunki do rodzenia i wychowania dziecka są w naszym kochanym kraju.

Da się, wg. mnie wszystko tkwi w głowie. Paradoksalnie najwięcej dzieci rodziło się zawsze w czasach najbardziej biednych… Zbyt bogato, czy zbyt wygodnie, to już za trudno. :thinking:

I już dawno niemodny… trzeba by dodać.

To może niech sobie kolega najpierw sam urodzi a potem kogoś ocenia, że ktoś jest na tyle świadomy i odpowiedzialny, że wie co jest na jego siły. :thinking: :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

dzieci się nie rodzą z powodu antykoncepcji.
w Rumunii gdy zbanowano antykoncepcję “na chwilę” to urodzenia wystrzeliły w kosmos. Dekret nr 770

1 polubienie

Kolego noiniemodne to wnuczka nazwie stylem wintage

nie dla chłopa żona
nie dla chłopa takie rarytasy