YEBBAĆ PIS! Bez żadnych gwiazdek!

Twoj post na moj post potwierdza, żeś lewak ktory lubi obrazac i że moglem sie ciebie spodziewac w godzinach nocnych :wink:

Niestety,serduszko przy temacie mowi samo za siebie.

A ja dzis wyczytałam, że mogą być wcześniejsze wybory…

Jest takie powiedzenie! Kto sie yebie ten sam bedzie yebanny xd Czy jakos tak… wiec pozdrawiam kazdego yebbiaxego pis na ulicach i w domach i jedziemy dalleeeeejj XD

@Bingola Ty się tak nie denerwuj, choć rozumiem powód. To jeszcze nie koniec, sprawa się rozkręca i może bardzo mocno powrotnie uderzyć w PiS. Niestety, opozycja ciągle jest słaba, choć światełko w tunelu się pokazało.

4 polubienia

Dokladnie.
Moge sie jedynie domyślać ze złość budzi sie wtedy gdy sie pomyśli o glupocie sporej czesci narodu i jego przekupności…No bo chyba nie powinno sie mieć złudzeń co do pisu!Bylby to juz szczyt naiwności…
W stanie wojennym mawiano:im gorzej tym lepiej!
No ale wtedy naród byl zjednoczony…

1 polubienie

@Bingola Wyluzuj. Skoro zwalczaliśny nieszczęsną “szujowatość” to o Twoją radosna twórczość powinniśmy.

@collins02 @okonek Nie chodzi o prawactwo, lewactwo i wszelkie inne odcienie myślenia tylko o to że to nasze moderacyjne sito dziwne jakieś: cenzurujemy szczepionki i szujowatość a przepuszczamy wszelkie inne “wyszukane metafory” i inne obraźliwe odcienie języka, przez co fajnym userom zdarza się od nas odchodzić…

2 polubienia

@Bingola Ok. Wyładowałeś swą frustrację. I co dalej? Co pisanie tego tu da? Może lepiej spamować strony rządowe, Twittery i Fejsbuki. Tu skuteczność żadna…

1 polubienie

Niestety, słabością demokracji jest to, że pozwała wygrywać takim Mussolinim i Hitlerom.
I na to do dziś nie ma zabezpieczenia. Lepszego jednak ustroju nie wynaleziono.

Ale powtarzanie przegranych głosowań, to pisowski wynalazek stosowany i cios w demokrację. Ona nam się zaczyna wymykać. A dzięki komu? No właśnie, dzięki tym, którzy wybrali PiS. Przerażające jest to, że większość zwolenników PiS nie zdaje sobie z tego sprawy. I ten stan się utrzymuje, dzięki tvp. Ale to za mało na przyszłe wybory. Kaczyński doskonale rozumie, że by wygrać, musi zlikwidować wszelkie niezależne media.
Pokazały to ostatnie prezydenckie wybory.

Nie kto inny, ale właśnie tvn do tej pory pokazywał to, czego nie pokazywano w tvp.

Jeszcze raz powtarzam, III RP jest w coraz bardziej niebezpiecznej sytuacji. W tej chwili, po tym głosowaniu, można śmiało przypuszczać, że gdy PiS przegra, to nie uzna tego i wtedy, nawet nie chcę myśleć, co może być w Polsce, bo wyborcy, opozycyjni, też ok 10 mln, nie zostawią tak tego albowiem wkurw przeciwników tej dyktodyktatury jest coraz większy.

Ale i do samych wyborów, może jeszcze wiele się zdarzyć, bo pod kotłem coraz większy ogień.

6 polubień

Biden zastosuje rozwiazanie afganskie, tylko zamiast talibow bedziemy miec ruskich

USA też nie zostawi, ot tak sobie tego prztyczka w nos. Jakaś reakcja, na pewno będzie.

3 polubienia

Serduszko zgadza sie z tekstem, nie jego forma. Niestety prezesowi znow udalo sie zagranie na najniższych ludzkich instynktach.

Kaczyński już wie, że oglądalność Tvp mocno maleje. Musi więc przejmować media. Jeżeli utrzyma się przy władzy, zabierze się za internet.

3 polubienia

Kupi licencje od Putina?

A największy wkurw mam na Kukiza. Takiej szmaty w Polsce juz dawno nie było, bo Kaczyński jest poza wszelkimi klasyfikacjami. Gdybym go spotkał na ulicy naplułbym mu w twarz.

6 polubień

I tak by Ci powiedzial, ze to deszcz pada.

4 polubienia

*, z trudem odnalazłam ten temat, nie widać na stronie głównej. Czemu?

11 polubień

A tymczasem w Sejmie!

A Korwin widać niezadowolony jakie miał co do tego stanowisko :speaking_head: :microbe: