YEBBAĆ PIS! Bez żadnych gwiazdek!

Wielkiemu Wodzowi Ojczyzny wolne media widać nie na rękę były haha :space_invader:

Wszyscy jadą na Kukiza (już dawno go olałem, no ale…) a ja nawet nie wiem co zrobił, ale domyślam się, że wraz z Korwinem i Szurfederacją popierał w tym wszystkim PiS :confused:

Fajnym ? Np jakim ?

1 polubienie

@anon52897632 Reksio swego czasu… Lubiłam z nim pisać. I @efka rzadko zagląda… I @vera223 też mogłaby wpadać częściej…

3 polubienia

Ktoś wie o co chodziło ?

Tutaj można przeczytać więcej:
https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/dantejskie-sceny-pod-sejmem-wsciekly-tlum-zaatakowal-posla-sosnierza-wideo-aa-DYmy-tdjN-XhZH.html

Na pewno co do Sośnierza mam mniej negatywny stosunek niż do Korwina, chociaż nigdy się mu jakoś szczególnie nie przyglądałem…

Ale podobno wstrzymał się od głosu czyli jak dla mnie spoko! A na pewno lepiej niż Kukiz

No to wstawiłem niejako tego dowodzi :confused:

Dodaje tylko to:

Na ringu piszta co chceta…

1 polubienie

Korwin za to był przeciw:

1 polubienie

Wstrzymanie się odgłosu nic nie daje, liczą się tylko głosy za I przeciw. Mógł wcale nie głosować

3 polubienia

Zawsze lepiej nie głosować niż źle głosować :wink:

1 polubienie

Kukiz od zawsze byl podobno za repolonizacja mediow… dlaczego teraz ma przyjmowac stanowisko opozycji ze to niby atak na tvn… Byla ustawa dobra wedlug niego to zaglosowal ZA

1 polubienie

Wszyscy z konfederacji sie wstrzymali…

1 polubienie

Dla mnie jest zwykłą świnią u koryta tak samo jak Korwin i PiS

Ciekawe czy ktoś jeszcze na niego głosuje czy jak on się tam w ogóle utrzymuje bo już dawno przestałem się w tym łapać XD

1 polubienie

I PO i lewica i psl

Korwin głosował przeciw :wink: Zobacz filmiki :wink:

A czyli OK jezeli przeciw. Zaglosowal z opozycja.

Wątpię, żeby PO była neutralna… Ledwo wygrała opozycja :wink: