You tube i youtuberzy...

Nie chciałbym tu uchodzić za bardzo zarozumiałego, czy chwalącego się nadmiernie, ale te wszystkie materiały na YT niczego nowego mi nie dają, nie trafiłem na nic, coby podniosło moją…, hmm…, wiedzę. A szukałem długo i dużo.
W większości są informacyjnie miałkie, że o szambie nie wspomnę. Ciekawe fora historyczne poznikały. Ale nie ustaję w szukaniu, może coś się objawi.

3 polubienia

A to jedna z moich ,kompozycji’’

4 polubienia

Masz więc niszę do wypełnienia, @birbant. Mówię serio. Piszesz bardzo ciekawie i sądzę, że taki pogłębiony kanał znalazłby sporo zwolenników a po czasie kontrakty reklamowe i takie tam miłe dodatki :wink:

2 polubienia

Juz mu to nieraz pisalem,jeszcze na starym pytamy.
Sam chetnie bylbym sluchaczem,lub czytaczem jego Historii

2 polubienia

Czy ja wiem? Proponowano mi to, ale jakoś zdecydować się nie umiem.
Zniechęciłem się po tym, jak usunięto mi z pierwszej Wikipedii mój artykuł o Mieszku I. Wisiał ze dwa miesiące i został zastąpiony czymś, takim, bardziej sztampowym.
A miałem już przygotowane dwa następne O Bolesławie Chrobrym i Mieszku II. Dałem sobie spokój.

1 polubienie

Na Wikipedii jest wojna. Jeśli nie masz popleczników, zjedzą. Nam tylko się wydaje, że to takie spokojne medium, ale pod powierzchnią toczą się zażarte walki o to, która racja jest “mojsza”. Na YT jesteś panem kanału i ewentualni adwersarze mogą jedynie komentować a z tym sobie poradzisz bez trudu.

2 polubienia

Urazili Birbusia… Chłopy… łapać cepy i hajda na wikipedziarzy :wink:

3 polubienia

Dawno to było. Paręnaście lat temu.

2 polubienia

Dawno było i nieprawda :stuck_out_tongue_winking_eye: Zabieraj się do roboty, bo…co masz do roboty? :wink: Pamiętaj też, że nie zaczniesz od zera, bo od razu masz, jak w banku, paru subskrybentów :slight_smile:

2 polubienia

Z perspektywy historycznej to właściwie teraz… to nawet historia jeszcze nie jest :wink:

1 polubienie

Tak, ale ja nie mam tego zbyt dużo, więc to mi nie przeszkadza.

1 polubienie

nie subskrybuje, wymagaloby to ode mnie systematycznosci
a ta strona zycia nie jes moja cnota

1 polubienie

Każdy kanał który się lubi można subskrybowac co daje korzyści dla właściciela a powiadomienia o nowym filmie włącza się dopiero klikając na dzwonek… Jeżeli komuś to przeszkadza Xd ile ja kanałów subskrybujeeeee… Xd

2 polubienia

Rejestracja w programie partnerskim daje korzyści finansowe, każdy kto założył takie konto , ma pomysł na siebie, nie kradnie cudzych prac , może na tym dobrze zarobić.

No właśnie. Przecież nikt nie robi filmów na YT żeby nic z nich nie mieć… Kasa kasa kasa

2 polubienia

Mamy podobnie, @okonek :slight_smile:

1 polubienie

Subskrybuje niewiele ale regularnie oglądam kanały z recenzjami filmowymi i popularnonaukowe.
Poza tym muzyka. YT służy mi głównie do muzyki.

1 polubienie

Subskrybuję różne kanały, i muzyczne, jakieś ulubione zespoły, i jakieś prześmiewcze/rozrywkowe, i edukacyjne, i dokumentalne (? Czy jak to nazwać…np. 7 metrów pod ziemią albo coś takiego-jakieś wywiady z przedstawicielami bardziej kontrowersyjnych zawodów, typów ludzi w społeczeństwie itp.)

1 polubienie

Popularnonaukowe jak najbardziej, muzyka - bez dwóch zdań, ale po co ci recenzje? :wink:

Sporo tego, @vera223. Masę energii masz w sobie, jeśli dajesz radę wszystko ogarnąć :slight_smile: