You tube i youtuberzy...

Recenzje też czasem lubię oglądać, taka przystępna forma, jak nie ma czasu, wiesz, że dany youtuber ma podobny do Ciebie gust filmowy i chcesz wiedzieć, czy warto kupić bilet na dany film/włączyć sobie, czy prawdopodobnie wyrzucisz kasę w błoto/stracisz czas. :wink:

Nie ogarniam, mam zaległości do kilku miesięcy wstecz :joy:
Czasem mam fazę na yt i np. jak coś mi się gotuje, z godzinę czy dwie bezkarnie oglądam po kolei jakieś z tych zaległych filmików…albo tak po prostu, nic mi się nie chce i zaczynam oglądać :slight_smile:

1 polubienie

Lubię posłuchać błyskotliwych opinii o filmach. Bez spojlerów.

1 polubienie

Zapewne ciekawe, ale ja mam taki odruch, że gdy coś za bardzo polecają - odrzucam, gdy mieszają z błotem - wierzę. Nie obejrzałbym więc żadnego filmu :smiley:

1 polubienie

@GumowyKrokodyl na yt znajdziesz wiele materialow archiwalnych i filmow zrobionych przez ludzi, ktorzy sa wolontariuszami
nie pisze o “nawiedzonych”

Jak tylko slysze “jutuber”,od razu na drugą strone ulicy!MIGIEM!!!

1 polubienie

oj, tak jest
ja mam uczulenie na filmy “obsypane oscarami”

2 polubienia

Wiesz, miałem to samo, @collins02, ale gdy czasem znalazłem ciekawy materiał, gdy uświadomiłem sobie, że trzeba więcej niż nieco wysiłku, by coś sensownego stworzyć, odpuściłem im i teraz się przyglądam a kretyńskie wygłupy omijam.

2 polubienia

Subskrybuję, te które mi coś dają, są przydatne. Ale raczej w j. polskim.

1 polubienie

Bzdura. Mnóstwo ludzi robi kanały za darmo. Powiedziałbym nawet, że większość.

1 polubienie

Ale można na tym zarobić , czemu tego nie wykorzystać ? Łatwe nie jest bo konkurencja duża, spróbować warto połączyć przyjemne z pożytecznym.

1 polubienie

Piszą że nie zarabiają na YT gdy mają ponad 100tys subow? XD

Filmy z Oscarami z reguły maja średnie oceny od widzów… Przynajmniej te nowsze, a mnóstwo świetnych nie dostało. To chyba coś jak eurowizja :rofl:

2 polubienia

Na YT możesz wybrać drogę czy chcesz zarabiać czy nie. Wiele osób nie zarabia mimo wielu subskrypcji.
To kwestia tego co umieszczają i podejścia.
Ja mam blog i wybrałem że u mnie reklam nie ma. Podobnie jest z YT.

2 polubienia

Ale licząc konta z ponad 100tys subow myślę że zdecydowana większość na tym zarabia co robi, może zależy co ale żeby mieć tyle subow to już trzeba włożyć trochę pracy, czasu i kasy do tego. A na YT są różne sposoby zarabiania. Znasz jakiegoś youtubera/kanal znany który wiesz ze nie bierze z tego żadnej kasy?

Bardzo sobie,cenie’’ wypowiedzi,typu.
Wyborcy PiS to ciemnogrod.
Pobierajacy 500+to patologia
Katolicy to ograniczeni naiwniacy
ITP,ITD.
Taki wpis pozwala mi wyrobic sobie zdanie o autorze.
Pojedynczym czlowieku,nie o milionach.

3 polubienia

Albo “PO, to złodzieje i oszuści”. Fakt, złodziei i oszustów u nas w bród, ale są po każdej stronie. Ujawniają się, gdy zwietrzą szansę a póki co, chodzą na msze albo grzmią z trybun na patologię przeciwników.

2 polubienia

Po złodzieje oszuści tag w moim pytaniu. Taki sam tylko pis widziałem chyba w kilku innych pytaniach xd

Jeszcze nie widzialem rzadu polskiego,ktorego przeciwnicy,nie nazwali by zlodziejami,oszustami.
A gdy dorwie sie do wladzy,powiela standardy.
Mentalnosc Kali’ego.

1 polubienie

Oczywiście że znam. Mnóstwo kanałów udostępniających muzykę nie bierze pieniędzy.

2 polubienia