You tube i youtuberzy...

@anon86894402 , przecież nikt nie mówi , że wszystko musi być na sprzedaż , nie widzę jednak problemu żeby zarobić na swojej pasji. To lepsze jak umowa z daną marką i promowanie jej za kasę na Instagramie. Wystarczy kupić markową pomadkę, malnac usta , strzelić dziubek i sruuu na insta , albo markowe jeansy, tyłek wypiąć fota i sruuu . Na tym średnio się zarabia, trudno pośladkami dziubek zrobić :stuck_out_tongue: kilka takich akcji i po roku piszą … Piękna gwiazda Wieniawa ma nowego faceta…

1 polubienie

Subskrybuję około 50 kanałów, ale regularnie oglądam +/- 15 z nich. Są to przede wszystkim programy o tematyce zjawisk niewyjaśnionych, filmy oraz programy w języku angielskim, rosyjskim i niemieckim. Subskrybuję także kanał jednego z naszych znajomych, @Leone_Marco. Trzeba wspierać naszych.

3 polubienia

Ślicznie :heart:

1 polubienie

Aha no takie kanały.

To nie ma znaczenia… zarabiają czy nie… Jednak mówienie że wszyscy zarabiają to po prostu nieprawda :wink:

2 polubienia

Ktoś tak powiedział? To nie byłam ja.

1 polubienie

Wierze ze tak moze byc…Ale ja w zadnym wypadku nie siadam przy kompie aby czegos takiego szukac…Gdy sobie pomysle ze w tym czasie moge czytac,ogladac film,grac w darta,sluchac muzyki lub chocby…zrobic kolejny quiz to w ogole nie ma o czym mowic :grin:

1 polubienie

Arlena z mojego pytania nie zarabiała do jakichś 300 tys. subskrybcji. Potem zgłosił się do niej jakiś bank pytając o współpracę, następnie jakaś kolejna firma i byłaby głupia nie zgodziwszy się. Sądzę, że teraz spokojnie może się z kanału utrzymać.

1 polubienie

diabli wiedza, “klasa polityczna” nie tylko w Polsce ma spora wprawe we zajemnym opluwaniu sie

Dokładnie o tym mówię , vlogi mnożą się jak grzyby po deszczu , wielu upatruje w tym zarobku .

Ja nie pisalem że wszyscy… Pisałem że nikt dodając coś na YT nie robi tego żeby nic z tego nie mieć… Użytkownik robiący coś swojego. To jest bliżej prawdy… Większość :rofl:

Milo mi bardzo)))

Systematycznie nie oglądam żadnego kanału na YT ale mam swoich ulubieńców do których wracam. Tematy ? Przeróżne, chyba wszystkie oprócz gamerowych. Lubie podróżnicze, takie zwykłe lifestylowe, kulinarne, ze stand up’ami, budowlane, edukacyjne itp.

2 polubienia

Nie Ty :slight_smile:

E tam… mniejszość raczej

Czyli na co ochota, to włączasz, @anon78353551. Taka mnie naszła refleksja. W zalewie szmiry i chłamu, można na YT znaleźć masę dobrych rzeczy a skoro tak, jak olbrzymie to już imperium? Czuję, że granice państw padną szybciej niż nam się wydaje…

2 polubienia

Nie oglądam jakoś bardzo często, ale lubię takie kanały jak np. Andrzej Tucholski, ASAPScience, Astrofaza, ETJ English, Globstory, Kasia Gandor, LifeManagerka, Madame Polyglot, Michalpasterski, Mówiąc Inaczej, Polimaty, SciFun, Selfmastery, Vsauce.

2 polubienia

W zalewie szmiry i chlamu? Na YT jest wszystko i więcej niż w każdej tv na swiecie🤣 normalne że jest chłam XDD

1 polubienie

Oczywiście, że normalne. Czy ja robię z tego dramat? Stwierdzam jedynie fakt.

Po prostu zrozumiałem, jakbys mówił że na YT ogólnie jest chłam i głupoty a jednak można znaleźć cos ciekawego. xd