Z kim ostatnio piliście i co?

Była okazja ???:wink:

2 polubienia

Okazja jest zawsze moja droga. Z kim? Kurła, nie pamiętam.

1 polubienie

Ajerkoniak. Bez okazji. Sama go wypiłam, cyckałam pyrtulkę kilka dni :rofl:

2 polubienia

Miałam wrażenie że o sobie samej z tym ajerkoniakiem napisałam, też nie lubię się nim dzielić:D

3 polubienia

Spadam się napić :wink: jak zostanę będzie bonanza :grin:

1 polubienie

Jutro bedzie :rofl:
Przeprowadzka.
A ostatnio…Raczej uniknalem towarzystwa ktore mnie nudzi.I pilem sobie w towarzystwie muzyki. :slightly_smiling_face:

3 polubienia

czyli jeden problem z glowy, bo wspolmieszkancow w koncu zmieniasz.

1 polubienie

Tak.Odebralem depozyt a jutro ide do agencji po klucze. :smile:Uffff…

3 polubienia

Z alkoholi nic - nie chce mi się pić z byle kim byle czego, potem słuchać jęczenia

1 polubienie

Jak moje dziewczyny przygotowywały ajerkoniak na święta, to chyba robiły ze cztery przymiarki (to znaczy trzy produkcje wypiły, czwarta dotrwała do świąt) :rofl: :rofl: :rofl:

3 polubienia

Ślinka mi pociekła, w sklepie nigdy nie kupiłam tak pysznego jak swojski.
Mamusia mi robiła :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Te sklepowe to słabe i za słodkie. Moje Panie robią taki 35-40% :wink:

2 polubienia

Tak. Po ostatniej pyrtulce mnie mdliło, ale zupełnie w głowie nie zakręciło. Piłam ja 2 dni na raty :stuck_out_tongue_winking_eye:

Domowy ajerkoniak to 8-10 żółtek, cukier waniliowy, xylitol i spirytus. Nic więcej. No i proporcje muszą być takie, żeby czuć było dobrze spirt. :wink:

1 polubienie

A mamci dodawała odrobinę masełka, ale takiego prawdziwego.

1 polubienie

Jeszcze z nikim, ale jak popatrzę w telefon i ilu ludziom obiecałem, że po wszystkim się sponiewieramy, to po prostu strach mnie bierze :). Kaca mam na trzeźwo :).

3 polubienia

Ostatnio popijałem gin z tonikiem, bazylią i ogórkiem … w towarzystwie swojej żony :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Z ogorkiem to probowakam, ale na listki bazylii bym nie wpadla.
Choc ogolnie za dzinem z tonikiem nie przepadam.
Jak z kawa - ma fajny zapach, ale to pic?
Eksperymenty rozne robilam, z kwasnymi owocami typu porzeczka czy kumkat wlacznie.

1 polubienie

Bazylia idealnie się komponuje :ok_hand:

1 polubienie

… że z ogórkiem drinki się robi, to wiem (sama będąc nad morzem taka jedna agentka mnie owym raczyła ;)), ale ta bazylia, to jaka? Listki? W przyprawie? Mieszać?
No i generalnie nawet już mi pachnie smakowo ta bazylia z jałowcem i gorzkawym tonikiem … choć nigdy nie próbowałam :slight_smile:

1 polubienie