Za czym tęsknicie Pytoludki, ja za dawnym Pytamy...? :D

Wiem, że nie zabrzmiało to zbyt okazale, jednak to prawda. Tęsknie za Trollami co paskudziły tam żywot i których można było dodać na tzw. CL w sekund 5:) Tęsknie też za czymś co zostało i odebrane prawie rok temu, jednak o tym oficjalnie nie wspomnę.

1 polubienie

Dawne pytamy było gównem pełnym gości i spamu.
Tutaj BYŁO dobrze na początku. Ubywa contentu moi drodzy parafianie. Źle się dzieje z frekwencją i zawartością.
Tęsknię za userami którzy robili zadymy, prowokowali i dzięki temu dodawali tej stronce charakteru.

Tęsknię poza tym za dzieciństwem, latem i za taką jedną co była ładna i mądra.

3 polubienia

Ładna i mądra? Kto to XD

1 polubienie

Taka jedna koleżanka.

Postanowiłam się zalogowćc gdy malita odeszła i efka:D nie żeby coś, nie śledziłam waszych losów z dnia na dzień. Ale Tensor jak tu był dawał czadu.

1 polubienie

Pewnie o mnie chodzi młody :smiley: sorki zjadła mi sie jedna literka m:) poprawiłam i jest sens gumowy…

1 polubienie

Tensor to freak ale takich właśnie brak
A co ci malitka i efka przeszkadzały?

Nieee absolunie nie, nic do nich nie mam ale odeszły razem.

1 polubienie

???
Za trolami?
Te swołocz najchetniej bym potraktowal dokladnie tak jak w innym Twoim pytaniu.
Za czym tęsknie?
Z pewnoscia nie za forumowymi cudami…
Juz teraz tęsknie za latem,ledwie po kilku dniach,tesknię za Londynem,tęsknie jak zwykle za moimi dziewczynami…
I juz teraz"tęsknie" za planami na nowy rok… :laughing:

Te Trolle… to trochę taka prowokacja była…

Za samym forum nie tęsknię ale brak mi sporej grupy osób, które odeszły jeszcze ze starego forum.

Jeżeli brakuje komuś osoby, która pisała na priwy groźby karalne, która znieważała innych, wklejała zdjęcia kału i zdradzała skłonności psychopatyczne, to, ja wymiękam.
Jeżeli takie zachowania uznaje się za koloryt i coś fajnego, to nie dziwię się, że są wojny na świecie.

Cóż trudnego, być w necie chamem i prostakiem oraz trollem? Czy to wymaga superintelektu? Jeżeli komuś tego brakuje, za piwo mogę zastąpić tensora i go jeszcze przewyższę w jego prostocie umysłowej.

Albo proponuję zajrzeć do kaffeterii, tam to się dzieje.

7 polubień

Jesli o to chodzi,wyczerpałeś temat!

3 polubienia

PODOBNO chudnie się z tęsknoty…
JA NIE chudnę…
image

1 polubienie

Nostalgia mnie łapie i za wszystkim tęsknię. Lecz muszę się pozbierać bo to się niebezpieczne robi :slight_smile:

2 polubienia

Pozbieraj się, tylko nie rozbieraj, bo zimno jest. :kissing::smile:

1 polubienie

Obiecuję pozbierać w ubraniach :relaxed:

1 polubienie

Nie tęsknię, ale z nostalgią wspominam dawne Pytamy.
Niestety większość Was w tym momencie kojarzy sobie wcześniejsze Pytamy z jego schyłkowego okresu w postaci tego obmierzłego trollowego bagienka, gdzie użytkownicy z lubością skakali sobie do oczu o byle co, to sztucznie podtrzymywane w agonalnym stanie przez codziennie identyczne pytania nie będące pytaniami, to systematycznie dobijane jadem polityki przez garstkę zaślepionych osób, to Pytamy, które w sumie każdy przy zdrowych zmysłach z ulgą pożegnał.
Lecz ja mam wciąż w myślach to dawne Pytamy, tętniące życiem, serdecznością i humorem, gdzie można było znaleźć prawdziwą przyjaźń, gdzie poczynania trolli tonęły w oceanie dobra …

3 polubienia

Miejsce zmienialo sie jak…sytuacja wokół nas…Tutaj tez masz polityczne lub wrecz parapolityczne zaślepienie…
O eskalacji pogardy czy głupoty juz nie wspominając…Rozwijac tego nie bedę bo kazdy ma oczy…
Forum jest jak…kościół.To ludzie.
I w takim forum powinny obowiazywac jakieś prawidła.Tutaj na szczescie,lepiej lub gorzej ale obowiązują.Wyeliminowano wrzody i od razu mamy polowe zwyciestwa.W dodatku kilkoro niby"szanowanych",dostalo po nosie i poszli sobie w niebyt.Bezcenne!Od siebie moge dodac ze likwidacja jednej z tych osob stala sie decydująca dla mojego tutaj pobytu…
Niestety,o zubozeniu tego miejsca tez decyduja ludzie ktorzy z wlasnej woli,rezygnują.Bo Ci ktorzy odeszli kiedyś ze starego forum,a bylo tych ciekawych chyba ze 20,zrobiło to min. dlatego ze im TAMTO miejsce przestalo sie podobac…
Jakies pol roku temu,z nudow przegladalem stare tematy.Z lat 2014-2017,jakos tak…I co dominowalo?Wzajemne jazdy,pyskowy oraz…tematy -pytania,dlaczego tak sie dzieje,okraszone konkluzjami ze to “koniec tego miejsca” :slightly_smiling_face:
Na obrone tego o czym mowisz,świadczy jedynie bardziej urozmaicone zaangażowanie sie wiekszej liczby ludzi…
Dzisiaj wszyscy mamy troche wiecej lat a komunikator jakim jest forum,zdaje sie wyczerpywac swa atrakcyjność jako miejsce…

3 polubienia