Za mundurem panny sznurem

"Premier uruchomi resort wojskowy i wojska będzie dużo. Teraz ta sytuacja jest jeszcze kontrolowana, także ja uważam, że w kwestii dwóch tygodni nastąpi takie załamanie, że będzie bardzo dużo wojska. Dojdzie do takiej sytuacji, że w niektórych rejonach Polski przemieszczanie się będzie musiało być uzasadnione - mówił.

Zdaniem Jasnowidza niedługo możemy mieć do czynienia z dużą ilością wojska, ponieważ jest ono potrzebne w przypadku ogłoszenia stanu wyjątkowego."

Dla zainteresowanych: KLIK

1 polubienie

Obecnie w Polsce mamy jedynie około 140 tys. armię. Z przytoczonego przez Cebie cytatu wnioskuję, że wojskowi nagle się bardzo rozmnożą. :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Nie 140 lecz 40 tys.

2 polubienia

Przecież mamy sie rozmnażać!!! :joy: :joy: :joy:

2 polubienia

I tak panien nie starczy (chyba że się doangażuje panienki…) :joy:

1 polubienie

a co na to NATO🤔

:rofl::rofl::rofl:

3 polubienia

Na tą chwilę NATO milczy na to. :grin:

2 polubienia

40 tys. to było za PO. :rofl: :rofl:

2 polubienia

:joy:

Żeby przewidywać, to co Jackowski mówi, nie trzeba być jasnowidzem. Wystarczy wyciągać wnioski z tego, co dzieje się w polskiej polityce i kto nie chce oddać raz zdobytej władzy. A ona zaczyna pomału prezesowi się z rąk wyślizgiwać.

2 polubienia

Słyszałem że będą brać rezerwistów.
Mam nadzieję że nie alkoholików. Stawię sie najebany.

2 polubienia

@elsieto jest gadanie typu nedzna imitacja
wojsko? czy pospolite ruszenie? bo cos mi sie wydaje ze jedno i drugie bedzie rownie skuteczne

2 polubienia

To chyba dobijać będą chorych… na szczęście nabojów mają mniej niż testów :wink:

2 polubienia

Jak króliki :joy:

2 polubienia

Bardziej związane pępowinami niechcianych dzieci​:crazy_face::sob:. W wojsku miałem mundurek koloru stalowego + rogatywka i czapeczka, achhh te panny jak one zaczepiały, oczy im chodziły jak kierunkowskazy w samochodzie - ten czy tamten, adresami się wymieniałem z kolegami

1 polubienie

Obecnie co roku są nabory młodych czy wezwania dla starych koni z konkretną specjalizacją z poprzedniego wojska - hemiki, łapiduchy, łączność, informatyka itd. Ma powstać pułk na wzór gwardi narodowej na stałe, za konkretne pieniądze / żołd

1 polubienie

Starsze panny odwiedzą serwis ! - odstawią balkoniki, laski, przejdą musztrę przyspieszoną, obsługę procy i klęcznika, loki, koki w górę, zmarszczki się wypracuje, uzupełni protezy gębowe i do szeregu śpiew na usta. Resztę braku się uzupełni importem, Antoni puści oczko na komendę Yy i na wroga ura ! :stuck_out_tongue_winking_eye::hugs:

Ale ten nabój jest tańszy od testu - około 8 zyli sztuka

1 polubienie

Taki jasnowidz że nie uwidział że go żona zdradzi

Chęć szczera zrobi z kota bohatera !, Spożywanie alko grozi ZOK / zakaz opuszczania koszar /+ areszt i ZOMZ / zakaz opuszczania miejsca zamieszkania /+ bieżnia x 10 dni od 5.00 z pełnym oporządzeniem - 1 kółeczko = około 4 km, w wolnej chwili rejony :stuck_out_tongue_winking_eye::hugs::crazy_face:. Naybanych też zabierają, chyba że duże ubytki w paszczy albo płaskostopie / można wyklepać na kowadle,