Za Powstanie Warszawskie powinni wisieć!

Najlatwiej jest krytykowac. Gorzej z zastanowieniem sie. Do tego potrzebny jest rozum…

2 polubienia

A to nam jako narodowi latwo przychodzi.
Krytykowanie wszystkich i wszystkiego.
Skoro tylu madrych,to dlaczego jest,tak jak jest.

2 polubienia

Gorzej, ze na nic innego sie nie zanosi.

1 polubienie

Czasem tesknie za Polska.
Ale czytajac komentarze ludzi,odchodzi mi ochota do powrotu.
Tym bardziej,ze teraz juz tutaj jestem na swoim.

1 polubienie

Po latach, znając fakty historyczne odnośnie konsekwencji podejmowanych wcześniej decyzji, to każdy głupek może głosić takie ”prawdy objawione” i pompować własne ego w przeświadczeniu, że przecież on zrobiłby to lepiej. I rzecz jasna tak się dzieje. Idąc takim tokiem rozumowania, to już pierwszego września należało podwinąć ogon pod siebie i od razu się poddać. W ten sposób uniknęło by się przecież po tysiąckroć większej liczby ofiar i ocaliło poza Warszawą jeszcze tysiące innych miast, miejscowości, wiosek, infrastruktury i czegokolwiek jeszcze ktoś sobie wymarzy.

4 polubienia

Czekam z niecierpliwością :slight_smile:

No i nigdy nie podnosic glowy,a nie daj boze podniesc sie z kolan.

2 polubienia

Pisz,pisz kolego,z przyjemnoscia poczytam,jak zawsze.

1 polubienie

Widzisz Leone, sa ludzie, ktorzy uwazaja ze jedyna prawda objawiona jest ta, ktora glosza sami…

1 polubienie

Wiem,wiem i to wszedzie sa tacy,nie tylko w Polsce.

1 polubienie

Powinniśmy jednak zacząć od Mieszka I wszak był poganinem przez większość życia a dopiero potem brać się za następnych

2 polubienia

Oooo, znakomity pomysl! Wszystkich wyrzniemy i nie bedzie sie z kim klocic! :slight_smile:

1 polubienie

Nie od Mieszka… tylko od Mojżeszka…co pierwszym Polakiem był i naród wywiódł z niewoli lewackiej :wink:

1 polubienie

A moze by tak Adama i Ewe zarznac,(nie myslic z zerznac))),czy powiesic(nie ta pytamowa) i mamy ,luz blus,w niebie same dziury’')))

1 polubienie

Co wy macie z tym wyrzynaniem? :smile:

1 polubienie

Co prawda ja bym wolal,zerznac’'niz zarznac
Ale ide z tlumem)))

1 polubienie

Tak, tak, bo @birbant wie najlepiej :wink:
Niestety naród polski jest głupi i nic się w ich mentalności nie zmieni. Można było tego wszystkiego uniknąć, bohaterstwa nikt nie pamięta.
Tak, jak mówił Churchill “Polacy to wspaniali ludzie, ale dowodzeni przez głupców” @czarny_rycerz

Idąc tym tokiem myślenia moglibyśmy żądać powieszenia francuskiego i brytyjskiego rządu bo nie wywiązał się należycie z umów sojuszniczych Bo gdyby się wywiązał wszystko potoczyło by się zupełnie inaczej Polska nie ucierpiała by w tej wojnie przynajmniej aż tak I wieszać,sądzić,degradować wszystkie postacie historyczne dlatego że podjęli takie a nie inne decyzje

Nie, należy żądać zmienienia podręcznikow, Sikorskiego, Śmigłego Rydza opisac jako tchórze. Generałów Powstania warszawskiego nazwać zbrodniarzami.
Mamy nauczkę, by nie wierzyć w sojusze, a póki co lizemy dupe Amerykanom, a szczekamy jak pieski za płotem na Rosję… Polakami zawsze rządzili idioci

Tytuł pytania jak i jego opis Przeczy temu co teraz napisałeś