Za wszystkie moje błędy biorę pełną odpowiedzialność!

Ty masz to na bieżąco :rofl:

2 polubienia

Jakoś mnie to nie cieszy.

1 polubienie

Żalowi za grzechy daleko do pokuty. Nawet mocne postanowienie poprawy nie wystarcza.

2 polubienia

Co ma Zachód do rzeczy kiedy my sie poruszamy w obrębie przyzwoitości i honoru?

4 polubienia

To, że u nas panują inne zasady niestety niż na Zachodzie :confused: I to, że zamiast przybliżać się do Zachodu to się oddalamy i idziemy w stronę Łukaszenki na Białorusi czyli po prostu Białorusi :confused:

1 polubienie

Bardzo ładnie. A z iloma chorągiewkami? Bo wiesz że nie kocham.

1 polubienie

Nie mam wątpliwości że to mają w głowie kiedy się do nas uśmiechają i przepraszają.

1 polubienie

Namaszczenie pasuje do hierarchów.
Ja sie boję bo nie wiem, jak i jakie tyły sobie przygotowali że z taką bezczelnością ciągną tę gangsterkę. Przecież by tak nie ryzykowali, muszą mieć przygotowane miękkie lądowisko. Zaplecze finansowe mają potężne, kadry mocno osadzone, prawo ciągle dostosowują do przyszłych potrzeb obronnych (a może i zaczepnych). A Główny Strateg przez 20 lat i 24/24 myśli tylko o tym. No i o kocie jeszcze.

1 polubienie

Nam bliżej z przyzwoitością i honorem do naszej historii niż do Zachodu. Nie musimy daleko sięgać, wystarczy do naszej polskiej tradycji.

1 polubienie

No dobra, ale mówimy o politykach …

1 polubienie

Wszystkich poprzedników bieżący rządzący przeskoczyli trójskokiem o tyczce wysokim łukiem. Najgorzej że następcom dali przykład że i tak można.

5 polubień

Mówię o politykach.

1 polubienie

To najwyraźniej nie pojmuje kontekstu :wink:

Bez chorągiewków. Już jest w obróbce, tam, gdzie wiesz. Myślę, że mi się udał…

Tego też się obawiam. Złamali wszelkie zasady , ukradli wszystko co można i jeszcze twierdzą iż winy poprzedników ich tłumaczą i rozgrzeszają. To jak by pedofil się tłumaczył w sądzie że jest niewinny bo inni też gwałcili .

2 polubienia

Przyłóż się do historii , ale tej prawdziwej a nie tej promowanej przez twojego ratlerka ja YT.

1 polubienie

Nawet lasy wycinają w p*zdu, co tylko pogłębia problemy suszy w Polsce …

1 polubienie

Jeżeli mówimy o okresach bardzo dawnych to one już przeminęły i niestety nie mają odniesienia do obecności :confused:

A niestety ostatnio mam tyle roboty, że nie mam na takie rzeczy czasu :confused:

Kontynuując, następcy właśnie tak będą swoje kroki i błędy uzasadniać. I będzie to często prawdziwe i logiczne. Tego garbu który PiS wyhodował na naszym życiu publicznym nie pozbędziemy sie tak łatwo.

4 polubienia

Nie mają. Dziś syn jednego z bandytów powojennych ubiega się o odszkodowanie za “szkalowanie” imienia ojca a prokurator generalny pozytywnie opiniuje sprawę…

2 polubienia