Za wszystkie moje błędy biorę pełną odpowiedzialność!

Nie mam pojęcia o kim piszesz :confused: ?

Niestety wyjściem było by solidne rozliczenie. Tyle że nikt nie ma takich jaj.

1 polubienie

Pewnie już kombinują jak tylko można, żeby nie było tego tak widać, i dlatego też budują ten Przekop Mierzei Wiślanej, żeby mogli uzasadnić wycięcie tam drzew …

Nawet z Parków Narodowych wycinają podobno, chociaż osobiście nie wiedziałem :confused:

1 polubienie
2 polubienia

Przekop mierzei to jak i CPK zwykła inwestycja na miarę Misia.

2 polubienia

Dobre haha :rofl: !

A z jakiego to filmu ?

1 polubienie

A widzisz podobieństwa?

1 polubienie

Oczywiście, że widzę! Nie jestem idiotą :confused:

Ale co do Przekopu Mierzei Wiślanej to trzeba dodać jeszcze, że PiS prowadzi wojnę z miastem Gdańsk i też poniekąd stąd ten cały PMW …

1 polubienie

To taka nowość nie dawno nakręcili na podstawie naszych rządów.

1 polubienie

To, co dziś się w Polsce dzieje, to tzw sarmatyzm, który zaczął powstawać na początku XVII w. A więc dość dawno. A, jak widzisz, nadal ma się dobrze.

1 polubienie

Aha! W sumie myślałem, że inteligentnie Ty sam z siebie to zinterpretowałeś, ale widzę, że to było specjalnie pod to nagrane haha :smiley:

A mógłbyś trochę bardziej rozwinąć tą myśl z sarmatyzmem ?

A więc upiekli dwie pieczenie na jednym ogniu, bo po pierwsze mieli pretekst, żeby wyciąć tam drzewa, a skubani wycinają w Polsce tak, żeby większość ludzi tego nie widziała, a po drugie podcinają skrzydła Gdańskowi za karę, że ten nie chce z nimi robić przekrętów …

A ja mam na to wywalone, bo trzeba będzie jeszcze zainwestować w infrastrukturę w Elblągu, a kto wie, czy nie skruszą w ten sposób Gdańska przynajmniej częściowo …

No widzisz. A jednak. Niestety historia zatacza obecnie koło.

1 polubienie

Nie mógłbym, bo mi się nie chce. Robię teraz coś innego związanego z historią, a teraz uskuteczniłem sobie przerwę na piwko, dlatego tu zaglądnąłem. Niewykluczone, że kiedyś podejmę ten temat na forum. Sęk w tym, że niewielu to interesuje. A pisania full.

2 polubienia

To pytanie (i odpowiedzi) też zatoczyło koło, duże koło ale jeszcze nie pełne i teraz nie wiadomo dokąd zmierza. image image image

2 polubienia

Do brzegu :rofl:

1 polubienie

A czym się zajmujesz ? Ja robię ostateczne porządki w chacie, bo to tragedia ile tego jeszcze trzeba ogarnąć …

1 polubienie