Zachęcam moderację do zaprzestania blokowania niezmiernie istotnych

ustaleń dr Tomasza Sommera nt. rzekomej pandemii COVID-19, ukazujących jej mega oszukańczy kretynizm, kompromitujący pisowski rząd, tak bardzo szkodzący zdrowiu Polek i Polaków.

https://www.youtube.com/watch?v=5Smjy-oPVxQ

Oczywiście rodzi się pytanie, czy gdyby nie rządziło PiS, to czy PO z PSL nie dali się nabrać na tę mega oszukańczą pandemię COVID-19? - W czasach rządów Tuska i ministrowaniu zdrowia Polek i Polaków przez odważną i kompetentną Ewę Kopacz, rząd Tuska nie dał się ogłupić oszukańczą świńską grypą A/h1N1, nie kupił oszukańczych, szkodliwych szczepionek za setki milionów euro, uchronił zdrowie Polek i Polaków, mimo wściekłej nagonki PiS-u.

Podać ci adresy jakichś poradni zdrowia psychicznego czy sam sobie spróbujesz poszukać?

2 polubienia

Musisz tak bardzo eksponować swój kretynizm, kompromitujący tych, co podobno dali ci dyplom?

Biorę z ciebie przykład …

Kompromitujesz siebie i swoją uczelnię, pokazujesz, jakim dnem i zerem jesteś. A nie kazałem ci zabierać głosu w moim pytaniu, w którym się wśliniłeś ze swoim kretyństwem.

Co to za świr?

Za to ja tobie każę, byś sobie jeszcze raz odpowiedział na mój komentarz.

Znając realia zapewne tak zrobisz … :stuck_out_tongue:

Takich akcji już jest więcej…ale to psu na budę… jednak całe szczęście, że to ludzie z wyższym prawniczym wykształceniem i medycznym :stuck_out_tongue: się za to zabierają…:stuck_out_tongue: Swoją drogą dziś padł kolejny rekord zakażeń :stuck_out_tongue: nie trza się zastanawiać skąd oni te rekordy biorą… ustawka w szkole, że miał koronę sumują z iloma klasami nauczyciel miał kontakt :stuck_out_tongue: i nawet bez testów kwarantanna!!!:smiley: tak zamykają urzędy, szkoły ale nie sklepy :stuck_out_tongue: ( następnego dnia już dnia następnego podliczają “recordy guinessa” … wszystko do jednego wora pakując…)…

2 polubienia

A ciemny lud myśli że to pandemia :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Nawet Pielęgniarki się przyznają …całe 87 tysięcy… nie w polsce … w polsce mają gęby zamknięte za ‘piniądze’ - idzta się szczepić teraz:P

szczepienia ‘na fałszywkę’… a cała pandemia to wirus grypowy…

https://www.youtube.com/watch?v=rRIhs4liWQM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR22z6x3khw1u2aLrsk0ygqZWQ6YkzBW6x3YSd3bHREOLTyh2PCIb5yjNGo

1 polubienie

To w Holandii też? ciekawe co na to @ birbant :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Niewidomi i głuchoniemi rozumieliby, że ta rzekoma pandemia COVID-19 to mega oszustwo i mega ogłupianie…

ależ skąd! to Teoria Spiskowa! :stuck_out_tongue:

Przeedytuj swój ostatni wpis, aby jego ironia nie wprowadzała w błąd. Np. tak: A wielu uważa tę rzekomą pandemię za teorię spiskową

Koleżanko @humoreska ponieważ mnie wywołałaś zadałem sobie trud i postanowiłem poszukać tej pani, która się wypowiada w filmiku, który zapodałaś. Niestety, wyszło mi, że jest to kolejny materiał zmanipulowany, choć postać autentyczna.
Do rzeczy. Znalazłem trzy osoby o tym imieniu i nazwisku. Mam adresy dwóch. Ponieważ jedna pani Elke de Klerk jest lekarzem ogólnym w Belgii, w Wommelgen i nie jest to postać z filmiku. Druga Elke de Klerk, to właścicielka dużej kancelarii adwokackiej, do której mam tylko adres mailowy.

Nie zrażony, szukałem dalej i trafiłem w holenderskiej wiki na coś o nazwie Hematon. Jest to grupa oficjalnie zajmująca się rehabilitacją poszpitalną. Tę grupę ta pani z filmiku firmuje, ale w treści tego, co można przeczytać w tej grupie nie ma nic o covidzie.

Szukałem dalej, niestety na żadnych oficjalnych stronach nic więcej o tej kobiecie.

Znalazłem ją gdzie indziej. Nie mam informacji, czym się zajmuje, z czego żyje, mówi o sobie, że pochodzi z Holandii, ale od lat w niej nie mieszka. Gdzie? Niestety, informacji nie znalazłem. Ale dowiedziałem się czegoś innego. Ta pani, chorowała na białaczkę i wyleczono ją w USA. Leczenie trwało dwa lata. Po terapii miała wielkie pretensje do lekarzy. że ze szpitala zwolniono ją w niepełnej sprawności fizycznej i musiała stracić dwa następne lata życia na rehabilitację, która przywróciła jej tę sprawność. Czy to prawda, to nie wiem, bo są jej słowa o sobie. Być może i tak było. Aktualnie jest członkiem grupy Hematon, której powyżej wspomniałem. Ta grupa zajmuje się dwoma rzeczami, promowaniem rehabilitacji ozdrowieńców tej rehabilitacji potrzebującej, co może być ściemą, bo nie nie znalazłem najmniejszego śladu po działalności rehabilitacyjnej. Ale znalazłem coś innego. Otóż ten Hematon, to znana w USA, bardzo aktywna organizacja antyszczepionkowa.
W zapodanym filmiku, ta kobieta łże jak z nut, mówiąc o kontakcie z 89000 halenderskich pielegniarek i petycji do holenderskiego rządu. Do tej pory takiej nie było.

Ten filmik, nagrany w USA podczas jakiegoś zlotu antyszczepionkowego, bez trudu znależć można na fb w wielu krajach. Na YT został chyba zablokowany, bo nie znalazłem.

Nieśmiało chciałem zauważyć, że jak się daje jakąś informacje tego typu, należało by, jak się da ją sprawdzić.

2 polubienia

Zmanipulowany ? podaj ten oryginalny artykuł…po prostu, najłatwiej powiedzieć zmanipulowany… , ale ‘pandemia’ nie jest zmanipulowana??? czy też jest? na yt blokują niewygodne treści , więc jak zablokowany…to za prawdziwy…uznać można… W Pl też jest sporo takich ‘dochtorów’ co o nich w ogóle danych nie ma w internecie… w tą drugą stronę też to idzie… kto tu szkodzi?

1 polubienie

Pytania retoryczne to są raczej…:smiley:

1 polubienie

W kilku miejscach to poznajdywałem. W tym co napisałem masz info jak to znaleźć.
Mnie już się nie chce. Naszukałem się jak głupi i starczy.

Wybacz, ja nie będę tego szukać , masz swoją prawdę ja swoją :stuck_out_tongue: Ja w kilkunastu też, poznajdowałam…

1 polubienie