Zadzwonił by ktoś z was po pały, gdyby wasz sąsiad nie miał maseczki?

Jak uważacie, jest tu ktoś kto by na was ( na kogokolwiek) nakablował tak dla hecy za brak maseczki…? ( bez nicków tylko)

Siem zalogowałam …:stuck_out_tongue:

1polubienie

Niestety myślę, że na histerię rady nie ma…

Ale to w aucie też maseczkę trzeba mieć? Jak to było na początku?

Środki pokazowe. Ku przestrodze. Typ niepotrzebnie się rzucał. Zebrał się tłum gapiów co skłoniło psa do wezwania kumpli (obawa o próbę ataku). Powinno być jak w USA - policjant rzecz święta. Może zastrzelić.
Naprawdę tak trudno założyć na ryj tę maseczkę? Za chwilę bedzie to wpisane w ustawę i nie będzie dysusji.

1polubienie

Co doczytałeś już nowosśi koronawirusowe… przecież nei masz fury to po co się zastanwiasz czy trza mieć czy nie…:stuck_out_tongue:

Elsie ja myślę że sprawdzają tą pandemią IQ Polaków haha

1polubienie

jest coraz niższe…:stuck_out_tongue:

Ponadto miał mieć w wydychanym powietrzu ponad promil alko. Naruszył nietykalność policjanta.
Psiarnia przegięła oczywiście ale nie było by tego wszystkiego gdyby typ okazał pokorę. Mgło się skończyć na zwykłym pouczeniu. Polacy.

1polubienie

Nie. Lubię sobie za to patrzeć przez okno na przechadzających się po moim osiedlu gliniarzy. Za czasów pierwszego lockdown-u, kiedy mieliśmy siedzieć grzecznie w domach facetowi z naprzeciwka zachciało się jarać, na dworze, chyba w domu miał zakaz. Więc w bloku że zsypem gościu poszedł sobie wywalić śmieci do pojemnika na zewnątrz. Wyszedł rozejrzał się, nikogo, stoi sobie z tym workiem i jara, ale się zagapił bo gliniarze wyszli z za rogu i już w jego stronę, tak żeby nie mógł do klatki uciec, nasunął szybko maskę i udaje że właśnie śmieci wyrzuca - oczywiście udzielili mu reprymendy.

1polubienie

Ja też!

Wystarczy za coś karać … ludź się boi… tu akurat o głupie maski chodzi… ale ktoś nad tym wszystkim czuwa i ocenia nasze nastawienie i całkowite oddanie Państwu…!

1polubienie

Też tak uważam…

1polubienie

:joy: :joy: :joy:

Ha! W aucie prywatnym już nie trzeba maski. Bo to bez sensu było _ jak zweryfikować czy kto razem mieszka ? Oczywiście jak kto chce to może.

1polubienie

Wolałbym, żeby było jak w Niemczech lub Anglii - policjanci rzadko używają przemocy, najczęściej potrafią wynegocjować to co chcą uzyskać, jednak w odpowiedniej sytuacji nie wahają się użyć najcięższych dostępnych im środków przymusu.

1polubienie