Zagadka na dobranoc

Co się stało z przepysznym rosołem w moim garze? Był i się zmył. Poszłam do kuchni żeby zjeść pyszny dzisiejszy rosół! a rosołu nie ma! Zadałam tylko dwa pytania…

Wyparował???

2 polubienia

Ten rosołek zjadł ktoś, kto z Tobą mieszka. Mieszkasz sama? To zjadłaś i zapomniałaś. W takim wypadku lecytyna się kłania :wink:

4 polubienia

Słowo byłej harcerki.
Tym razem, to nie byłam ja :yum:

1 polubienie

Niestety nikt go nie zjadł, a rosołu nie ma… ;/
Nie mieszkam sama ( ta osoba go jednak nie zjadła, jestem tego pewna na 120% : ).

2 polubienia

Więc co się stało z moim rosołem? garnek jest ale rosołu w nim nie ma, tylko marchewki pokrojone w talarki na dnie…;(

2 polubienia

Zacznij jednak powątpiewać, no chyba, że wierzysz w czary - mary :wink:
Zbyt duża ufność to moim zdaniem czasem naiwność :thinking:

1 polubienie

Dla tej osoby co odgadnie - czeka nagroda , fajna… :smiley:

1 polubienie

Nikt z domowników go nie zjadł, ( na pewno), zwierząt nie posiadam… na garnku jest pokrywka…

2 polubienia

A dziurki w ganku nie ma?

2 polubienia

Ma jedną.

1 polubienie

Tą w pokrywce …haha na parę

2 polubienia

No to tą dziurką powolutku się wydostawał i od razu wysychał. :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Nie, nie, dziurka jest ale w szklanej pokrywce wmontowana, pokrywka na garnku, w garnku na spodzie nie ma żadnej dziury… jest sprawny.

1 polubienie

Skoro jest tylko marchewka, to… marchewka go zjadła :grin:

1 polubienie

Nieeee nie to niemożliwe. Kombinuj dalej… :smiley:

1 polubienie

Jest tylko jedna możliwość.
Rosołek pyrczał na maleńkim ogniu, tak jak powinien. Ty robiłaś w tym czasie inne rzeczy.
Rosołek pyrczał, pyrczał, aż wyparował. Garnka nie spaliłaś, bo ustawiłaś czas gotowania w kuchence, lub posiadasz taką inteligentną, sama się wyłącza kiedy wyczuwa zagrożenie.

2 polubienia

Tak zgadza się rosołek był na palniku , palnik był włączony, niestety żadnego czasomierza nie ustawiłam…:smiley:

2 polubienia

Taka ze mnie kucharka, że niczego więcej już nie wykombinuję :grin:

1 polubienie

efka Ci podpowiedziała w 50 procentach :smiley: no nagroda czeka…dalej śmiało… :smiley:

2 polubienia

No już przecież zagadka rozwiązana :wink: Wyparował przez tę dziurkę w pokrywce, skoro cały czas się gotował. :wink:

3 polubienia