Zagadki nr 154

A wiesz, że z takimi “wysokimi” jest mi trudniej? Szerokie mi łatwiej wychodzą.

1 polubienie

To w takim razie nie wprowadzaj liczb na obrzeżu a w co drugim lub trzecim rządku.

Ale fakt, chyba długie są nieco łatwiejsze.

1 polubienie

One się same wprowadzają. Czasem się ich tyle chce wprowadzić, że muszę zadecydować, który z wyrazów dostanie dodatek, a który musi się “zadowolić” tylko tym co w tekście.

1 polubienie

Chyba dopiero teraz zrozumiałam, co doradzałeś. Na razie nie będę tak kombinować. Jak zupełnie nic mi nie będzie wychodziło, to wtedy o tym pomyślę. Pomysł mi się podoba.

1 polubienie

W Twoim wypadku, to nie musisz aż tak kombinować, ale jeśli kiedyś weźmiesz sobie za zadanie spantropowanie jakiegoś tekstu, np wiersza to już wtedy …

Wtedy zaczyna się przygoda. :grin:

1 polubienie

Aż taka ambitna, to ja nie jestem. To jest dla mnie świetna rozrywka, która nigdy nie stanie się obowiązkiem, bo wtedy straciłabym radość towarzyszącą każdej zabawie :joy:

1 polubienie

krawędźka, krawędziunia, krwawędzieczka… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Mój holenderski kumpel, który uczył się polskiego załamał się na odmienianiu liczebnika, dwa. A gdzie reszta?

1 polubienie

Brzeżek :wink:

2 polubienia

K rzebże.

I zaraz kolega @benasek narysuje z tego rebus… :grinning:

1 polubienie

Koleżanko , to miało być zdobnienie a nie synonim!

Krawężniczek lepiej? :joy::wink:

2 polubienia

3 polubienia

Miauuu :question::question::question:

Tu nie ma o co pytać. Jest podpisany (kliknij). Anagram, to jest takie przestawienie liter w wyrazie lub wyrazach, by wyszedł z tego inny wyraz/wyrazy. Widzisz sama, że to proste. :joy:
A kicia śliczna.

Kapitalny!

:+1: :+1:

2 polubienia

Co to anagram to wiem :rofl:
Gorzej z rebusami

@birbant , “narysowałam” i wstawiam to, o co prosiłeś :wink:

3 polubienia

Dziękuję prześlicznie. :rose:

1 polubienie

Nie narysuje, bo dzis benasek nie doma …

1 polubienie