Zainspirowana pytaniem Granda...

Co zrobic by nie chcialo się spac? Jak pokonać nieustanne zmęczenie gdy kawa nie pomaga?
I jeszcze co “bez recepty” na bol kolan? Do lekarza zapisalam sie na następną środe a jakos dorwać trzeba. Oczywiście reklamowane masci nie pomagają. :disappointed_relieved:

2 polubienia

Na ból kolan, to ja nie wiem, ale na nadsenność dobry chłop nie jest zły. :kissing_smiling_eyes::innocent:

4 polubienia

Wlasnie zamierzam kupic dla siebie: Diclofenac, bo mi sie jedna tuba skonczyla

Na zmeczenioe biore magnez

Ale to wszystko na zasadach: jedna baba drugiej babaie, bo nie wszystko co mnie pomaga musi pomagac tobie i innym, bo przyczyny bolu bywaja rozne

1 polubienie

To prawda!

2 polubienia

Maść może po dwóch tygodniach stosowania pomoże, albo dłużej.
Polecam tę maść ona jest p/zapalna i p/bólowa odrobinę chłodzi…nią wyleczyłam sobie bolący bark, ale stosowałam dwa miesiące.
image
Jak pokonać nieustanne zmęczenie? W końcu porządnie wypocząć, albo udać się do lekarza, bo niektóre choroby powodują, że ciągle chce się spać.

3 polubienia

To jest inna nazwa tego co ja polecalam

2 polubienia

Na ból kolan - tylko lekarz. ŻADNE reklamowane środki nie pomogą, tylko wyciągną forsę. Może rehabilitacja? Mnie pomogła borowina i … kot na kolanach :slight_smile:
Co do senności, to polecam dotlenienie się. Może za dużo czasu przebywasz w pomieszczeniach? Nie wiem, ale z drugiej strony wyspać się też musisz.

6 polubień

Spac trzeba. Nie można tego procesu blokować. Minimum 6h na dobę.
Na ból próbuj ketonal.

Co do zmęczenia - jeżeli jest ono ciągłe, niezależne od spania to z tym też trzeba do lekarza. Badania krwi, tarczycy, cukier zrób.

4 polubienia

Ale ja nue mam bezsenność. Ja zasypiam na stojąco niemal

2 polubienia

No właśnie. Spróbuj zasnąć przy ognistem chłopie? :stuck_out_tongue::innocent:

5 polubień

Moze slabe dotlenienie organizmu.
Sprobuj,co jakis czas robic kilka glebokich wdechow,najlepiej przy otwartym oknie.

2 polubienia

Diclofenac jest w prawie każdej maści tego typu, zmienne są składniki poboczne.

1 polubienie

Kurde , z Wami człowiek nie zginie , każdą chorobę i dolegliwość wyleczycie i to za free :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 polubień

Ale najlepsze moje lekarstwo. :stuck_out_tongue_winking_eye::innocent:

3 polubienia

Fakt , ale ten lek trudno dostępny :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Dla chcącego nic trudnego. :kissing_smiling_eyes:

2 polubienia

To też fakt , ale kto się odważy jak stary wyrywny i zaborczy :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Starego używaj. Papiery ma na to. :sunglasses:

2 polubienia

Zaraz , zaraz @birbant , ma być stary , czy ognisty facet ?

1 polubienie

Jedno nie zaprzecza drugiemu.

2 polubienia