Zakamuflowana gorzała+?

Fajnie mieć wolną rękę i hajs podatnika

2 polubienia

Każdy dodatek pieniężny, obojętnie, na co i jak się nazywa, będzie potęgował inflację. Benificjenci nie tylko nie zyskają, a stracą, ponieważ ceny będą wzrastały, a siła nabywca pieniądza malała. Za więcej pieniędzy będzie mniej do kupienia. Ja już raz przerabiałem coś takiego.

8 polubień

Ale nasza władza nie zna krzywej Philipsa albo udaje, że nie zna. :thinking:

2 polubienia

Wyborcy tej władzy nie mają o tym pojęcia.

7 polubień

Dodatek taki mały??jeżeli ktoś musi na zimę kupić z 5 ton dostanie za jedną-zimno to widzę.Nikt potrzebujący i pragnący przeżyć mrozy nie będzie brał pod uwagę tego,że powoduje to inflację.
Ceny węgla i jego dystrybucja powinny być ustalone na początku konfliktu w ten sposób aby był on w cenie dostępnej dla każdego no i ogólnie,żeby był bo nie ma póki co.

2 polubienia

Kolejna bzdura.

1 polubienie

Powinno byc proporcjonalnie do faktury
Jesli już.

2 polubienia

Bo tak się składa, że biorący na ogół nie biorą pod uwagę, że ich branie nakręca inflację. A, potem łapa w nocniku.

1 polubienie

Póki co to na szybko winnego afery z węglem znależli, to poseł niezależny P. Naimski. Premier oddala swe winy na innych, do kompletu winnych brakuje kobiety ministry, by wybielić prezesa, węszą

1 polubienie

Nawet jak ten węgiel gdzieś zakupią, to nie ma czym go po kraju rozwieść - kolej skasowała na złom 90% węglarek, bo rząd planuje budowę atomu - od planów do realizacji projektu to około 10 lat, plan CPK w Radomiu działa już 3 rok bez lotnisk, samolotów, infrastruktury - budynki, magazyny, obsługa - to jest dopiero w przyszłych planach obietnic itd. Ważne że 3 prezesów pobiera hm uczciwe wypłaty i premię w milionach. Zadowolone są tylko Eko kozy i krówki dbające o pasy startowe

3 polubienia

Wytłumacz to tym,którzy mają miesięczne dochody takie,że muszą wybierać - opłaty,jedzenie czy lekarstwa.

1 polubienie

Wczoraj dostałem receptę i rachunek tylko na 1 lek za 578 zł. Podobnych pozostało jeszcze 6. Komu zazdrościć, trudno będzie konia z fasiągu spod Tatr przeźyć

1 polubienie

Czyli wesoło nie jest.Wolę nie myśleć co dalej będzie…

1 polubienie

I nie łódź się że do zimy będzie. Z zapowiedzi premiera niby już płynie, czym kajakami ?, jak statków dawno nie mamy, użyczone pływają pod obcą banderą spłacając rządowe długi, statki obce z wynajmu to około 2 800 zł za tonę, a rząd proponuje 966 zł za tonę Kowalskiemu i 1300 zł dotacji skupom za sprzedaż. W rachunku brakuje około 800 zł do każdej tony dla milionów potrzebujących.A kopalnie nie wydobywają, bo kopidoły górniki na emeryturach pomostowych, górnictwo stoi i dogorywa - uruchomienie ciągu do wydobycia to minimum miesiąc - by uruchomić maszyny, skombinować ludzi do pracy po 400 - 500 godzin itd.

1 polubienie

Póki co cieszę się tym co mam, nie żyje marzeniami i nikomu nic nie zazdroszcze. Być może jest ktoś kto ma gorzej niż ja, ale to żadna pociecha, każdego szkoda bez dzielenia na gorszych i lepszych - człowiek i świnia to nie to samo

1 polubienie

Brałeś wypłaty w milionach złotych, potem się obudziłeś i inflacja zjadła ci / każdemu / po 4 zera z rachunku, wypłaty. Ja to pamiętam

1 polubienie

Ja też. Chyba nawet milionerowi nie zazdroszczę :thinking: Życie może być przewrotne. ech… no bo tak: milionerem i tak nie zostanę, to bym musiała zazdrościć żonie np.milionera. A to wtedy by i tak nie był mój milion.

1 polubienie

Nie znasz swego celu i przeznaczenia bo jesteś młodą kobietą. Cel poznaje się po doświadczeniu w życiu i w różnych dziedzinach, więc wszystko przed tobą. Tak powstawali milionerzy, pchali swój wózek z marzeniami tu i tam zbierając każdy grosik po drodze. Rockefeller uzbierał na taborecik, szczotkę i szmatkę, potem czyścił ludziom buty, i tak został milionerem, cóż żadna praca nie chanbi i nie powinna dzielić ludzi. Każdemu za pracę należy się wypłata

1 polubienie

Troche zapasow na haldach leży. Pare przeksiegowan kreatywnych i węgiel będzie.

1 polubienie

No mi wypłacają kopniakami w tyłek a wcześniej batem na grzbiecie…do roboty! do roboty!

1 polubienie