Zapamiętają mnie jako...

No , i jeszcze synchronizacja , zachowanie odpowiedniego tempa całej grupy.

1 polubienie

elsie
eva
Halooo, stop! dziewczyny,
W Polsce nie mialam/zalozylam grupy tanecznej tylko artystyczna to byli:
poeci,
naukowcy
malarze,
muzycy,
studenci
itd
robilismy tez kabaret
Prowadzilam tez cos w rodzaju kroniki: duzy plakat na drzwiach gdzie kazdy mogl wpisac co chcial, szkoda ze to przepadlo
Aha, jeszcze przygotowywalam posilki rozne wymyslne dla tej mojej grupy
A tance to w Niemczech

2 polubienia

A co za różnica gdzie ? Innym językiem mówią ale to też ludzie.
:wink:

1 polubienie

Ale tej grupy a raczej grup, bo tanczylam w czterech roznych!
(1.Square Dance, 2.Tance Barokowe, 3.Tance Ludowe takze Irisch Dance, 4.Taniec Medytacyjny)
nie zalozylam, ja tam tylko tanczylam

2 polubienia

Rozmawiamy o tym jak nas ludzie zapamiętają , im więcej ich poznałaś , tym więcej wspomnień :blush:

1 polubienie

Nie wiem jak teraz ale kiedys bylem lubiany.I dlatego za bardzo sie tym nie martwie.
W pazdzierniku mam szkolny spęd po latach,to sie przekonam :laughing:
Ci z dawnych lat jako imprezowego animatora,czlowieka radia,włóczege,dlugowlosego…Moze ktos pamieta moje jeansy z 13 łatami :laughing:
Na ostatnim takim spotkaniu,klasowy geniusz o wygladzie Paganiniego,podszedl do mnie i podając ręke,powiedział,“nasz człowiek w imperium”…Kwiczalem z tego dwa dni :rofl:

Gdybym umarła teraz, w tej chwili?
…Chyba lepiej dla mojej opinii, żeby nie zapamiętali, może poza kilkoma osobami.

To prawda
Teraz mi to uswiadomilas dobitnie

1 polubienie

@ata-ata , żyjemy wśród ludzi , więzi emocjonalne różne , sytuacje w jakich się poznajemy też , śmiało możemy wszyscy napisać , ilu ludzi, tyle opinii o nas :wink:

2 polubienia

@elsie Zycie i przelecialo,bez doktoratow,nawet bez studiow.
Ale za to mam wspanialego syn.na ktorego w razie potrzeby moge liczyc,o czym juz sie przekonalem.

2 polubienia

Noo nie, malo z krzesla nie spadlam! Jak dalas temu rade??? Jestem pelna podziwu dla Ciebie!

1 polubienie

Masz racje! I do tego tez wniosku doszlam: Jula to najlepsze! Ale pytanie bylo o “innych” wiec moga tak nie myslec…

@elsie zyje tak,jak mnie odpowiada.
Innym nigdy nie dogodzisz.
Radze przyjac taka postawe.)))

1 polubienie

I masz racje! Ale niestety mnie nie odpowiada. Zaczelam sie sama za to wszystko brac!

1 polubienie

Elsie ty wyjeb*e miej i się śmiej.

1 polubienie

No i bierz sie,nikt za Ciebie tego nie zrobi))
Zawsze mam na pierwszym planie siebie i swoja najblizsza rodzine.
A co reszta mowi i co by chciala,jest malo wazne

1 polubienie

Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Choćbyś im nawet dupę miodem smarował i tak nie będą zadowoleni. Dlatego ch*j z nimi.

I masz racje!!!

To prawda. Dobrze ze sie zmobilizwalam! :slight_smile:

Dokladnie tak.
Nie lubie byc sklocony,ale poprostu olewa,to co mowia,na glowe by Ci wyszli,gdybys sobie pozwolil.