Zapraszam na kolejny QUIZ

3polubienia

Komplet bez problemu. Prawie wszystko pamietam szczegolnoe twn finalowy mecz Fibaka, krory tranamitowala TVP

4polubienia

Wyję ze złości, bo miałbym komplet, gdybym nie walnął się na Fibaku. Coś mnie zaćmiło w tem momencie. Reszta łatwa. 15|16. :thinking::grinning:

3polubienia

Brawo!

Popiszę się wiedzą, że ten bramkarz kiedyś walnął gola z gry w polu, a ten, co zdobył złoto w Meksyku, to przedtem jeszcze zdobył złoto w Tokio.

Brawo i tak bo wiem ze tam mozna sie bylo “kropnąć”.Jesli oczywiscie sie meczu nie widziało…
Tv transmitowała ale…powtorki o ile pamietam,nie bylo…

Ja ten mecz widziałeeeem! Ale porąbało mnie.

1polubienie

A widywales w akcji nasze oszczepniczki?Wydawalo mi sie ze to trudniejsze pytanie…

10/16 , suuuper wynik jak na mnie.

4polubienia

Grunt ze jesteś:))

2polubienia

Niestety, nie. Ale to było tak głośne, że nie sposób zapamiętać. A Sportowca i Przegląd Sportowy prenumerowałem.

Kurde, bracia w końcowych pytaniach znam, widzę w wyobraźni, wiem jaka dyscyplina, ale niedokładnie, po cholerę te style wymyślili :stuck_out_tongue_winking_eye:

2polubienia

Pomogę Tobie, Tych dwóch braci o nazwiskach rybnych chodziło w stylu spychaczy. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2polubienia

No to wówczas bylo dosyć wazne.Przynajmniej dla nas.W stylu wolnym,poza Stecykiem,nie bylo wielu szans na medale.W klasycznym,mozna bylo wziac nawet wszystko,w odpowiedniej dyspozycji.

1polubienie

Stecyk, to mój kumpel. Znamy się osobiście.

1polubienie

Tylko 10… :frowning: Poza piłką, hokejem, siatkówką, Lipieniami,no i Fibakiem - ciemno. Także wynik Komara podałbym bez problemu.

5polubień

Nie wiedziałam i kicha , ale próbowałam :stuck_out_tongue_winking_eye: i to nie było na chybił trafił.

2polubienia

A ja sie gryzlem z tym pytaniem bo do dzisiaj jestem pewien ze najpierw podano 21.17 :smiley:

2polubienia

Otworzyłam pytania, bo bardzo lubię oglądać Igrzyska Olimpijskie, nie wiem czemu to , a nie Moda na sukces :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2polubienia

Pełen podziw dla Ciebie, @collins02, bo ja takich szczegółów nawet nie rejestrowałem. Wynik końcowy znam, bo przecież nie można było nie znać :slight_smile:

2polubienia