Zapraszam na kolejny QUIZ

3 polubienia

Komplet bez problemu. Prawie wszystko pamietam szczegolnoe twn finalowy mecz Fibaka, krory tranamitowala TVP

4 polubienia

Wyję ze złości, bo miałbym komplet, gdybym nie walnął się na Fibaku. Coś mnie zaćmiło w tem momencie. Reszta łatwa. 15|16. :thinking::grinning:

3 polubienia

Brawo!

Popiszę się wiedzą, że ten bramkarz kiedyś walnął gola z gry w polu, a ten, co zdobył złoto w Meksyku, to przedtem jeszcze zdobył złoto w Tokio.

Brawo i tak bo wiem ze tam mozna sie bylo “kropnąć”.Jesli oczywiscie sie meczu nie widziało…
Tv transmitowała ale…powtorki o ile pamietam,nie bylo…

Ja ten mecz widziałeeeem! Ale porąbało mnie.

1 polubienie

A widywales w akcji nasze oszczepniczki?Wydawalo mi sie ze to trudniejsze pytanie…

10/16 , suuuper wynik jak na mnie.

4 polubienia

Grunt ze jesteś:))

2 polubienia

Niestety, nie. Ale to było tak głośne, że nie sposób zapamiętać. A Sportowca i Przegląd Sportowy prenumerowałem.

Kurde, bracia w końcowych pytaniach znam, widzę w wyobraźni, wiem jaka dyscyplina, ale niedokładnie, po cholerę te style wymyślili :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Pomogę Tobie, Tych dwóch braci o nazwiskach rybnych chodziło w stylu spychaczy. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

No to wówczas bylo dosyć wazne.Przynajmniej dla nas.W stylu wolnym,poza Stecykiem,nie bylo wielu szans na medale.W klasycznym,mozna bylo wziac nawet wszystko,w odpowiedniej dyspozycji.

1 polubienie

Stecyk, to mój kumpel. Znamy się osobiście.

1 polubienie

Tylko 10… :frowning: Poza piłką, hokejem, siatkówką, Lipieniami,no i Fibakiem - ciemno. Także wynik Komara podałbym bez problemu.

5 polubień

Nie wiedziałam i kicha , ale próbowałam :stuck_out_tongue_winking_eye: i to nie było na chybił trafił.

2 polubienia

A ja sie gryzlem z tym pytaniem bo do dzisiaj jestem pewien ze najpierw podano 21.17 :smiley:

2 polubienia

Otworzyłam pytania, bo bardzo lubię oglądać Igrzyska Olimpijskie, nie wiem czemu to , a nie Moda na sukces :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 polubienia

Pełen podziw dla Ciebie, @collins02, bo ja takich szczegółów nawet nie rejestrowałem. Wynik końcowy znam, bo przecież nie można było nie znać :slight_smile:

2 polubienia