Zapraszam na kolejny QUIZ

Dziekuje ale…zagwozdka jest gdzie indziej…Quiz musi byc jakos osiagalny…A poza tym,te błędne odpowiedzi…Skądś trzeba je brać:)))
Tutaj,o ile z zuzlem bylem wowczas za pan brat,o tyl w paru innych sprawach,musialem sie upewniac.Np. kompletnie mieszaja mi sie zapasy i judo w ostatnich 20 latach…
Dlatego takie pytania,mowiac po hokejowemu"na uwolnienie" :smiley:

2 polubienia

:pensive: 9/16
Nawet nie będę podawać co miałam źle :zipper_mouth_face:

4 polubienia

Zapomniałem o żużlu. Wtedy, to był sport niemalże narodowy i trudno byłoby nie znać choćby tych najważniejszych nazwisk. A już nie sposób zapomnieć Ivana Maugera, chyba najgłośniejszego konkurenta naszych.

3 polubienia

Stare czasy…Nie masz sie czym przejmować :grinning:
Fajnie ze jestes!

2 polubienia

O wlasnie!Tak bylo.I tu chcialbym wyroznic odpowiedz ale…jest taka funkcja?
Wracajac do tematu…Siedzialem w Poznaniu,jak kazdy myslac tylko o Kolejorzu ale zuzlowcow ze Sląska,potrafilem dopasowac do klubow.Np.Waloszek-Śląsk Świetochłowice…

2 polubienia

Niektóre odpowiedzi znałam np. bracia Lipień, kiedyś fascynowała mnie ta dyscyplina.

2 polubienia

Pamietaj ze to zabawa…Jakby co to mozna przeciez dojśc prawdy…

1 polubienie

jak na moja “znajomosc sportu” 13/16 prawie bez strzelanki uwazam za sukces.

4 polubienia

Jesli tak to faktycznie,skuces…

byloby lepiej, ale Komar mi odlecial…

1 polubienie

Zalezy jaki poziom masz na mysli.Jak juz wspomnialem,uwazam ze oficjalny wynik byl o cm.inny

Ty o centymetrach? ja to tyle wiem, ze te rekordy to tak ok. 20 metrow bywaly.

1 polubienie

To bylo wtedy ważne!

do dzis jest wazne - przy tak niewielkich roznicach to o ziarenko piasku mzna przegrac.

1 polubienie

Z jakichś przyczyn,nie moge dac plusa…
Mauger…
Przypomne Jana Ciszewskiego:
“Wyszli!!! Ivan Mauger pierwszy na wirażu…Widzą państwo,to ten pierwszy poza ekranem” :grin:

2 polubienia

No coz…5!

2 polubienia

To tylko sport :smiley:

1 polubienie

Zawsze sie czegos naucze…:slight_smile:

2 polubienia

Tez mam takie podejście i dlatego brałem udział nawet w quizach o robakach czy innych mięśniach :grinning:

2 polubienia

Ja też, ja też! Nawet o kosmetykach i dwa dobrze strzeliłem. :grinning:

1 polubienie