Zapraszam na kolejny QUIZ

Różnica jest taka ze na zrobienie takiego quizu,potrzebowalbym chyba pół dnia.A ten sportowy zrobilem w 40 minut.

1 polubienie

@birbant @collins Pamietam…:slight_smile:

1 polubienie

roqq,i Anders Michanek,Szwed…

1 polubienie

Stecyk to Grunwald Poznań.Najczesciej w hali przy ul.Matejki…Teraz tam jest…Biedronka :frowning:

1 polubienie

W Niemczech, niedaleko Mannheim, mieszkałem razem z nim 3 tygodnie. Tzn, gościłem u niego, zanim sobie mieszkania nie znalazłem. On wtedy walczył dla jednego z miejscowych klubów.

1 polubienie

9/16. Myślałam, że będzie gorzej :roll_eyes:

2 polubienia

Jak to mówią/piszą…“Witaj w moim quizie”:))
W sumie,jesli nie interesujesz sie zanadto lub jestes z innego pokolenia,wiecej niz połowa to wynik przyzwoity.

2 polubienia

No to juz chyba musiała byc,ostatnia prosta:))

Urodziłam się w latach 90 :wink:

Dwa lata był w Niemczech, wygrał wszystkie swoje walki, w niektórych ośmieszał przeciwników, był lokalnym idolem. Gdy wrócił do Polski, po raz ostatni wystartował w mistrzostwach kraju, wygrał swoja wagę. I na tym zakończył przebogatą karierę. Miał wtedy 44 lata.

Dla mnie, prywatnie, zajebisty gość. Super kolega. Nie pił alkoholu, ale od czasu do czasu lubił piwko. Uwielbiał słodycze oraz owoce i mu sąsiedzi koszami znosili. Obżerałem się razem z nim. :grinning:

1 polubienie

Czyli pytania dotyczyły epoki gdy Twoi rodzice byli w Twoim wieku lub młodsi:))

1 polubienie

Troszeczkę młodsi :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Sportowiec i slodycze???No,nie było po nim widać:))

Mógł żreć spokojnie, bo to była końcówka jego kariery. A poza tym na wadze nie przybierał. Do końca ostro trenował. Tu nie dawał sobie taryfy ulgowej.

1 polubienie

Pamietam go z czasow gdy zawsze przechodzilem chocby raz dziennie kolo hali przy Matejki[sam mieszkalem przy Skrytej…]
Zawsze z wielka torbą,wiekszą od niego :smile:

1 polubienie

W tym klubie był jeszcze Wojtek Wala z superciężkiej, też olimpijczyk. Został na stałe w Niemczech.

1 polubienie

Tego chyba nie pamietam…

Ceramik Krotoszyn. Był w 88, w Seulu. Odpadł w eliminacjach. Sympatyczny gość.

1 polubienie

Śledziłem Seul niemal wyłącznie w pracy,z której wówczas nie wychodziłem.Bylo troche medali ale na chwile obecną akurat nic ze stylu wolnego nie pamietam.Za to reklama Adidas Torsion,mogła sie przyśnić :smiley:

1 polubienie

Torsje od Torsion. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie