Zapraszam na Urodziny

@collins02.
Muzka jest każdy może dodać swoją.

Żyj nam Jubilacie długie lata
Życzenia “Pytamy” splata!

No i… zdrówko! :smile:

image

9 polubień

Co za wysyp urodzin,imienin :smiley:.
Nie wykażę się oryginalnością, życzę Wszystkiego Najlepszego,rychłego spotkania z Najbliższymi i pomyślności we wszystkim:))

7 polubień

Jako ze Morfeusz mi nie odpuści,serdecznie dziekuje za pamieć ale…Odpadam bo mam za sobą dosyć"długą" nocke :innocent:
A The Beatles na dzisiaj to bardzo dobry pomysł!

7 polubień

Dziekuje!
Czas plynie a ja i tak,wciąż lubię ten dzień :wink:

5 polubień

Śpij dobrze! :grinning:

3 polubienia

Wszystkiego najlepszego

7 polubień

Wszystkiego najlepszego!
Moim szczególnym życzeniem dla Ciebie, @collins02 jest to, żebyś jak najszybciej spotkał się z rodziną. I żebyś doczekał do tego w dobrej kondycji psychicznej.
A przy okazji życzę sobie i wiem, że nie tylko sobie, abyś był z nami na forum.

I na koniec zdrowia i żeby nic nie przeszkodziło Tobie w wypiciu piwka.
:beer: :beer: :beer: :+1:

6 polubień

collins02! Wczoraj przy okazji urodzin okonka pomyślałem sobie:
A collins02 to właściwie kiedy ma urodziny? :thinking:
No i się szybko dowiedziałem :slight_smile:

Collins, wszystkiego najlepszego!

Niech Cię zdrowie, szczęście, przyjaciele i dobra muzyka nigdy nie opuszczają!

Dedykuję Ci coś z Islandii. Osobiście bardzo lubię ten zespół, ale to dla Ciebie dziś, nie dla mnie. W najgorszym wypadku popatrzysz na Islandię, polecam, jest piękna.

7 polubień

Wszystkiego najlepszego, kolego! W miejsce kółeczka, na górze, liczbę lat musisz wpisać sobie sam, ja jej nie znam :slight_smile:
069f822eb3921c695aaf86a800001636

7 polubień
5 polubień

Ale ekipa!!! :joy:
Szkoda ze w Polsce nikt taki po ulicach nie chodzi… :innocent:
Dziekuje.

4 polubienia

Bardzo dziekuje.Zgrabnie to wypunktowałeś…
Cóz…Postanowiłem miec dzisiaj udany dzień.I…od razu przegrałem w darta :rofl:
Natomiast reszta jest jak slonce na niebie!
Dziekuje.

4 polubienia

Islandia od dawna przyciaga moją uwage.I to raczej nie gejzerami.Jak to mozliwe ze w tym kraju gdzie prawie nie ma ludzi,jest tyle dobrego grania[Sigur Ros!] i np. tylu dobrych sportowców?
Zajrze tam kiedys…Reykiawik jest chyba do obrócenia w 2 dni :slightly_smiling_face:
Ciekawie to brzmi.Dziekuje!

4 polubienia

59…Czasem mnie to bawi,czasem przeraża.Juz sie przeląkłem ze dalas mi rebusa na dzisiaj :wink:Dziekuje.

3 polubienia

Loretta…Chyba pierwsza dama country,jaka polubiłem w dziecinstwie.W przeciwienstwie do nieznośnie kiczowatej Tammy Wynette…
Dziekuje:)

2 polubienia

Alkohol się skończył już?

No właśnie. I ja skorzystałem dzięki koledze @czarny_rycerz :grinning:

3 polubienia

Tzn.lubisz takie staromodne country,tak?Loretta miala piekny,mocny głos.Równie dobrze mogła śpiewać bluesa…

1 polubienie

Lubię. Głównie przez niektórych wykonawców, między innymi Lorettę.

1 polubienie

Reykjavík nie powala rozmachem, ale ma swój urok. Ale przede wszystkim świadomość, gdzie jesteś! Jesteś na Islandii. W lato prawie że nie ma nocy, za to na wyciągnięcie ręki masz księżycowy krajobraz, spokój i naturę. Na dobrą sprawę na stolicę starczy jeden dzień, minusem jest drożyzna, ale kto by się takimi “drobiazgami” przejmował. Mimo wszystko polecam interior, wodospady, gejzery i Błękitną Lagunę! Na zewnątrz +2 stopnie jak nie mniej a Ty się kąpiesz do woli. Na Islandię także muszę wrócić. Raz to za mało. Podobnie z muzyką, dlatego jeśli nie masz jej jeszcze dosyć, wstawiam coś ponownie Of Monster and Men. Cały krążek jest w tym stylu.

2 polubienia