Zapraszam na Urodziny

No…Z pustymi kieszeniam to sie tam nie wybiorę:))
Daleko nie jest a ten niekonczący siue dzień,zawsze chcialem zbadać.
A takie krajobrazy kocham.W Teide na Teneryfie,oszalałem!
Ten dwugłos przypomina mi troche The Beautifull South…

4 polubienia

Wszystkiego najlepszego Collins! Czego Ci tu życzyć, żeby się nie powtarzać?
Wiem, zagram Ci piosenkę, która święciła tryumfy na listach przebojów wtedy, kiedy się urodziłeś. Myślę, że komentarz zbyteczny :slight_smile:

8 polubień

Ale fajnie, że @collins02 ma urodziny, bo ja się bezczelnie łapię na prezenty dla niego.

Z tym utworem wiąże się moje jedno wręcz zajebiaste wspomnienie z okolic Niemodlina w majowy czas matur… :innocent:

5 polubień

Jak zwykle cwaniak … Za to polewasz nam piwo birbant. collins i ja czekamy :crazy_face:

3 polubienia

X xxxxxxxx niejednej tak bywa,
że w xxxxxxxx śledzik
w wódce dobrej pływa.

Taki homonimek okazyjny… :stuck_out_tongue:

1 polubienie

To tzw. homonimek szkolny. A i śledzik na niejedno zadanko by się nadał … I tak by można przy wódeczce, piwku względnie skręcie dyskutować do juterka :grin:

1 polubienie

Kalamburek też niezły by wyszedł, a i anagramek już widzę zacny.

1 polubienie

Z całego czarnego grania,to jeden z moich ulubionych przebojów wszechczasów! Zresztą Uncle Ray jest ponadczasowy :wink:
I nie bylbym sobą gdybym nie wspomnial o świetnej roli Jamie Foxa w filmie biograficznym o Ray’u Charlesie.Tylko tytul mi uleciał chwilowo :innocent:
Bardzo dziekuje!

3 polubienia

Ja biedny miś,nie dosyć ze daleko to jeszcze musze dzisiaj do pracy.Ale w pracy też pamietali,co mnie bardzo zaskoczyło :smile:
Ech…Zrobie sobie wyjatek.Nigdy nie popijam w dni pracy ale lampka australiskiego Voyagera,nie zaszkodzi :joy:
Wasz zdrowie,szanowni zgromadzeni!!!

5 polubień

Voyager! To żeś mi teraz przypomniał, połowa lat 80 …

Dobra, obiecuję, już żadnego spamu z mojej strony.

Ale okładka się udała, czasem zadaję zagadkę, co na niej takiego, co nie bardzo pasuje? Niestety, trzeba mieć to w ręku, tu słabo widać.

3 polubienia

Ano wlasnie…Szkoda…Mam te plyte w domu wiec wrocimy do tematu.
Ostatni TAKI album Moody Blues.Wszystko gra,mimo iz pojawily sie jakies dziwne,taneczne momenty :innocent:

3 polubienia

Cóż Ci życzyć oprócz tego co oczywiste? Byś jak najszybciej mógł z rodziną się spotkać. I zdrowia, w pracy zadowolenia i nam tu opowiadania takich ciekawych historii…

7 polubień

@collins02, widzę, że Ty też wojenny, tylko z dawniejszej wojny :wink:

Wszystkiego najlepszego i poluzowaniu obostrzeń w podróżach. No i żeby ci ciapaci w drogę nie wchodzili, bo święty spokój najważniejszy :wink:

5 polubień

Tej whisky nie znam :wink:
Dziekuje!
Dzisiaj nawet teraz,w pracy mam jakis dziwny,blogi spokoj :smile:
I niech tak zostanie…

2 polubienia

Ja też bym nie znał, z reguły jak ma być single malt, to piję Glenfiddich, ale odkąd kolega poprosił, żeby mu kupić kilka takich w sklepie bezcłowym, to sie skusiłem i spróbowałem. Miodzio :wink:

2 polubienia

Nawet nie mam rozeznania ale chyba takich nie widzialem.W poniedzialek bede w miescie chyba kilka godzin to i na takie polki spojrze :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Naprawdę się tak złożyło ,że dzisiaj urodziny ma collins02?
Zatem:
ZDROWIA i RADOŚCI!
Trudno pewnie dziś o gości…

8 polubień

Uwierz mi ze od urodzenia mam te urodziny 17.12 :joy:
Gosci nie mam,chyba ze na fejsie…Wyszla nawet fajna impreza:)))
Dziekuje :slightly_smiling_face:

6 polubień

Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin ! Dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym, Żyj każdą chwilą

4 polubienia

Dziekuje…
Wlasnie zadowalam sie w pracy…pomaranczami.To niewiarygodne jak one w sezonie smakuja :slightly_smiling_face:
Bede opowiadal.Lubie pisac…

2 polubienia