Zaprzeczycie, że znam się na polityce?

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat
0 głosujących
1 polubienie

Wałęsa bredzil już tak kilka miesięcy temu w wywiadzie dla Onetu. Sam podałem to wideo na pytamy :rofl: więc może też widziałeś to wideo

Jesli miał w zamiarze osłabienie PiSu i wsparcie opozycji…to był (znów) strzał w stopę. Wrazenie wręcz przeciwne :angry:

3 polubienia

Wtedy jeszcze PiS-u nie było, była zawieszona “Solidarność”, działanie Kornela Morawieckiego było takie, jak to przybliża Lech Wałęsa, jeden z największych polityków.

Walesa zawsze gadal a raczej bredzil trzy po trzy.
Na starosc mu sie troche pogorszylo.
Ale swoje osiagnal - mowia o nim, wiec stawki na rynku obwoznych gabinetow osobliwosci typu czlowiek-Walesa sa ciągle wysokie.

2 polubienia

Nie zaprzeczam - ani osiągnięviom ani bredzeniu od rzeczy. Stwierdzam ze tą wypowiedzią zaszkodzil ( a na pewno nie pomogl) w kampanii wyborczej

2 polubienia

Wałęsa był na absolutnym topie polityki światowej. Najwięksi polityce uważali za największy zaszczyt sfotografować się z Wałęsą. Był super inteligentny. Za wywiady i odczyty na najbardziej renomowanych uczelniach brał co najmniej 50 tys $, a przeważnie kilka razy więcej. Był Prezydentem RP i jednym z kilku największych Polaków w historii.

Z ta inteligencja to bym nie przesadzala. A wiecej ludzi sie fotografuje z malpami na Gibraltarze niz politykow z Walesa. I taniej wychodzi - tam maply sa harmonijnie roslinozerne. Wystarczy jabłko albo marchewka.

1 polubienie

Nie znasz się. Za młoda jesteś…

Walesa miał rację. Tylko, że wypalił to nie w porę. Dyplomatą, to on nigdy nie był. Słoń w składzie porcelany.

1 polubienie

No to mi sie komplement w kwestii mlodosci dostał…

2 polubienia

Nie znasz się

1 polubienie

wlasciwie to ja sie @birbant zastanawiam kto dzialania Morawieckiego finansowal i na ile frontow ten czlowiek gral?
no ale akta UB/SB ponoc spalone, a CIA nie ma zwyczaju ich okazywac.

1 polubienie

Tu bym się wstrzymał z rzucaniem podejrzeń. W tamtych czasach i w SB był niezły burdel.
Ale faktem jest, że ta druga Solidarność Morawieckiego nie posłużyła dobrze sprawie.
Tu nie ma czarne - białe, bo wina leży i po stronie Morawieckiego, i Wałęsy i wielu innych.
Drugi fakt jest taki, że gdyby nie Wałęsa i Morawiecki, o bliźniakach wiedzielibyśmy tylko filmu “O dwóch takich, co ukradli księżyc”. Lech co prawda działał w konspiracji, ale był wtedy bez znaczenia i taki by pozostał. A dzisiejszy szaragowy poseł gorliwie przestrzegał godziny policyjnej i nawet w dzień bardzo rzadko wychodził z domu.

2 polubienia

Co Ty możesz wiedzieć o sprawach światowych i światopoglądowych…

Jadły też moje ciasteczka :slight_smile:

Malpiszon moja kanapka z zoltym serem, wedlina przelozona salata tez nie pogardzil, tyle, ze kielbase z obrzydzeniem wyrzucil. Jablko i kanapke wymienila na “skarb” w postaci zlezalej reklamowki z jakimis zniszczonymi paszportami - pewnie lupem z innego spotkania z turystami. A uprzedzali, ze dranie cwane i reklamówki kradna.

1 polubienie

Chyba zapomniałaś dodać, gdzie te harmonijne stworzenia urzędują, jakby na skałach Gibraltarskich…

Na skalach to mewy na Gibraltarze. Te malpie cwaniaki to urzeduja tam gdzie turysci i pojemniki z zarciem maja wystawiane. Czasem to trzeba uwazac, bo to rozwydrzone przeokrutnie. Chyba czesc harmonijnosci przez kontakty z ludzmi zatracily.
Uwazac na nie trzeba bo pojecie wlasnosc prywatna maja zblizona do dobrej klasy zlodzieja kieszonkowego.

2 polubienia

Mialem zfjecie,jak podje reke Breziewowi.
Taa to byl zwszczyt,wiecej,takiego ch…a w rece nie trzymalem)))