Zastanawialiście się kiedyś która płeć ma większe ciągoty do homoseksualizmu ? W seansie czy więcej jest gejów czy lesbijek ?

Bo tak się zacząłem zastanawiać xd :rofl:

1 polubienie

Tego i tego po ca; 12% maks całej ludzkiej populacji. Znacznie więcej jest biseksualistów, ale też płciowo mniej, więcej po równo.

4 polubienia

Cholera a ja na lazni w kopalni schylalem sie po mydlo ,gdzie jednorazowo kompalo sie ok,200 facetow.
Toz to byla strefa smierci +/- 24gejow sie kompalo))))

5 polubień

Naszym szczęściem jest to. ze nie rozkłada się to równo w poszczególnych miejscach.
A wyobrażasz sobie życie w jednostce takiego, co by się ze swymi upodobaniami wychylił? Wojsko, to nie więzienie. :grinning:

3 polubienia

W kopalni też taki życia by nie miał. Przynajmniej za naszych czasów. Dziś, gdybyś takiego namolca pogonił, to już byś był homofobem. :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Ta w sutannie. Reszta może z kimkolwiek byle 18+

1 polubienie

Wiadomo że Baby… XD
Odpowiedzialem bez czytanie drugiej części pytania…

1 polubienie

Za moich czasow w kopalni,taki osobnik,by mial co najmniej przechlapane,nie mowiac juz o obitym ryju.

2 polubienia

geje bywaja bardziej widoczni jak juz z szafy wyjada. dwie kobiety dopoki nie zaczna sie na ulicy calowac moga byc uznane za przyjaciółki.
a jesli chodzi o ilosc to chyba rowno jesli chodzi o plcie.
mysle, ze biseksow kobiet wiecej by sie znalazlo.

4 polubienia

Niekoniecznie wśród kobiet. Wielu żonatych facetów skutecznie skrywa się z tym. Znałem kilku.

1 polubienie

Trudno powiedzieć… Ogólnie wydaje się że kobiet, ale to często niewłaściwe odczytanie zachowań, bo kobiety po prostu częściej okazują przejawy uczuć wobec innych kobiet przez pocałunek, pogładzenie, przytulenie.
Faceci też by mogli, ale jesteśmy tak ustawieni przez społeczną potrzebę bycia męskim, że odrzucamy to bojąc się zakwestionowania męskości. Stąd bardzo wielu homofobów to jednak mężczyźni… nierzadko z preferencjami które ponoć zwalczają :wink:

3 polubienia

Właśnie. Te preferencje i ich zwalczanie z gorliwą homofobią zauważyłem w swym życiu u sporej ilości mężczyzn.

3 polubienia

skrywa, ze sa biseksami?
koledze chodzilo raczej o tych zdecydowanych na to co lubia.
ponoc biseksem to kazdy moze zostac, wystarczy stworzyc odpowiednie warunki.

Im bardziej facet jest siebie niepewny, tym bardziej udaje społeczną rolę.
Dlatego mało pewni siebie mężczyźni, potrzebują bardziej kobiecych w ich mniemaniu kobiet. Niejeden facet wymusza na dziewczynie chodzenie w sukienkach czy noszenie długich włosów.
Czy kobieta jest od tego bardziej kobieca? Nie jest. Ale jest bardziej stereotypowa, więc podkreśla chwiejną męskość namawiacza :wink:

4 polubienia

A poczułeś coś w tyłku xd ?:rofl:

W sensie macie na myśli homofobów, którzy tak naprawdę są homo ?

Myślę, że wtedy nam się kobiety po prostu bardziej podobają :slight_smile:

1 polubienie

Tak @okonek ukrywają to. Do tego dochodzą jeszcze czasowi homoseksualiści z powodu braku kobiet, ale nie dotyczy to wszystkich mężczyzn. Dlatego zawsze pogardzałem i pogardzam twardzielami zwącymi się więzienną grypserą, co z tzw cweli korzystali. Szczegółów oszczędzę.

2 polubienia

@anon52897632 Coś koło tego. To są tzw kryptogeje i jest ich bardzo dużo w populacji.

1 polubienie

Nawet nie wiem co to ta więzienna grypsera, ale doczytam :slight_smile: Aa - teraz zauważyłem ten ciąg dalszy, “co z tzw. cweli korzystali” i wszystko stało się jasne :smiley:

1 polubienie