Zastanawialiście się kiedyś która płeć ma większe ciągoty do homoseksualizmu ? W seansie czy więcej jest gejów czy lesbijek ?

Podejrzewam, że większość z nich się z tym nie obnosi :slight_smile: Między innymi księża, bo oprócz pedofilii są tam też geje

1 polubienie

Tak.

1 polubienie

Kompletnie mnie to nie interesuje. Geje i lesbijki same w sobie mi nie przeszkadzają, ale jak widzę tęczę, to dostaję uczulenia :frowning:

2 polubienia

Lesby w mojej psychice wywołują mniejsze reakcje niż geje. Jak myślę o gejach to mam wrażenie, że jest większa rozpusta. Ale to tylko w mojej głowie siedzi xd

Po prostu na myśl o gejach bardziej chce mi się śmiać czy po prostu jest to dla mnie dziwne niż lesby xd

Nie wiem jak inni tam mają xd ?

1 polubienie

Większość hetero ma podobnie, jak Ty.

1 polubienie

to zalezy od plci - ja gorzej reaguje na lesbijki. :slight_smile:
moze podswiadomie odbiera sie “poziom zagrozenia”? :wink:

2 polubienia

A powinno być na odwrót xd Geje równa się mniejsza konkurencja, a zgwłacić mnie nie zgwałcą xd :rofl:

no co do tego gwalcenia? facet faceta tez moze i zdarza sie to czesciej niz bys przypuszczal. tylko, ze to problem kulturowy - to jeszcze gorzej sie przyznac niz zgwalconej kobiecie.

2 polubienia

Czemu cie nie zgwalca?

1 polubienie

Wpi***oliłbym xd

1 polubienie

Chyba, że w więzieniu to mogłoby być naprawdę ciężko xd

Nie zdarzylo sie,zawsze kompalem sie z nozem tasmiarskim,to taki kozik podobny do ogrodjiczego,tyle,ze ostry,jak brzytwa))))

3 polubienia

Faceci!

Znacie któregoś który jest przeciwny patrzeniu na dwie baraszkujące Panie?
Większość nawet chętnie by się… dołączyła :wink:

2 polubienia

Z obserwacji medialnych widać, że homoseksualizm o którym jest głośno w 90% dotyczy mężczyzn a w 10% kobiet. Tylko czy ma to przełożenie do rzeczywistej skali tego zjawiska?

2 polubienia

Dobrze by było xd

Skąd masz te 12% z wina chyba, a nie statystyk :slight_smile:

2 polubienia

No bo jak dwie kobiety idą razem do łazienki, to są przyjaciółki, a jak dwóch facetów, to pedały jakieś :rofl:

6 polubień

to nie patrz w niebo po burzy :wink:

Dokładnie od 9% do niespełna 12% Tak wyliczono historycznie. Oczywiście, dokładnie nie da się tego ustalić. Stąd rozbieżność. Ten procent również ponoć utrzymywał się w kulturach homoseksualnych, jak helleńska, a także metroseksualnych, jak Egipt, Syria et cetera…
Mowa o homoseksualiźmie wrodzonym.

Interesowałem się tym.

1 polubienie

Ja też się interesowałem i nigdzie nie widziałem statystyki podającej więcej ni≥ż 3-4 procenty. Dlatego śmiem kwestionować. Nawet San Francisco ma około 6% populacji homo, chociaż jest ona bardzo widoczna (śmieliśmy się z żoną, że w sklepach na pozycję sprzedawcy ludzie hetero nie muszą aplikować) :wink:

3 polubienia