Zastanawialiście się kiedyś która płeć ma większe ciągoty do homoseksualizmu ? W seansie czy więcej jest gejów czy lesbijek ?

Dokładnie. Jak jedna kobieta powie o drugiej, że jest piękna, to jest to normalne. Ale jak tak powie facet o innym facecie, ooooo, to juz coś nie teges…

2 polubienia

Nie pisałbym, gdybym nie spotkał się z tym. Średnio zakłada się 10%. Materiałów w tej chwili nie jestem w stanie przedstawić. Jest nawet teza, że urodzonych homoseksualistów jest nawet więcej, według niektórych fachowców. W sumie, bardzo trudno to ustalić.
Jakby co, to założyłbym temat temu poświęcony, ale w tej chwili nie jestem zbyt dobrze do tego merytorycznie przygotowany. Homoseksualizm na przestrzeni dziejów i jego traktowanie w poszczególnych epokach. W sumie, poza kilkoma bardzo niechlubnymi wyjątkami, homoseksualiści zawsze traktowani byli dość przyzwoicie.

1 polubienie

Mnie kilku facetów powiedziało, że im się moja uroda podoba. Żaden z nich nie był hetero.
Tym, między innymi, różnimy się mentalnościowo od kobiet.

3 polubienia

Bo to jest tak: - dziewięciu facetom na dziesięciu podobają się damskie cycki, a temu jednemu podoba się tych dziewięciu.

5 polubień

A co to jest kultura metroseksualna ?

Czy Egipcjanie byli kulturą metroseksualną ? W końcu malowali sobie oczy i chyba używali też makijażu chociaż mogę się mylić xd ?

1 polubienie

Ja pier…
No to teraz juz z pewnoscia nie zasne :cold_sweat:

2 polubienia

A to niby czemu xd ?

Zaśniesz Collins. Nie nabieraj do głowy. Internet często głupoty nam wciska.

Jakie głupoty masz na myśli ?

W ciekawym towarzystwie się obracasz :wink:

1 polubienie

A juz sie zdecydowales??? :sweat_smile:

Jak w Holandii to wg stereotypu o to nietrudno.

2 polubienia

Kto ? Ja ? Co ty xd Ciekawski jestem i tyle :laughing::rofl:

1 polubienie

Ale Cie nastraszylam!!! :joy:

1 polubienie

Mimo wszystko, jakoś nie chce mi się wierzyć, że w Niderlandach więcej gejów niż w San Francisco.

2 polubienia

@Szczery_do_BULU Tak. Sporo czasu spędziłem w towarzystwie gejów.

1 polubienie

Podobno więcej kobiet jest bi - tak gdzieś czytałam. Pewnie część z nich wybiera mężczyzn choć mogłaby równie dobrze zainteresować się osobami tej samej płci. Jak mawiał Woody Allen: “Biseksualizm? Niewątpliwie podwaja twoje szanse na sobotnią randkę.”

5 polubień

Wg “Sodomy” Martela najwięcej gejów jest w Watykanie.

3 polubienia

Tak, zdecydowanie korzystali z makijażu. A zobacz jak wyglądali mężczyźni za czasów Ludwika XVI.

2 polubienia