Zaszczepisz się na covid?

bo zarazy tak maja, nie jest to pierwsza i na pewno nie ostatnia.

2 polubienia

O ile sie nie myle,firma o to zadba.W nowym roku.Na razie zafundowali pakiet 6 masek wielokrotnego użytku…
W środku paczuszki,certyfikat.Z Chin :joy:

1 polubienie

Przeprowadzono ankietę niedawno i wykazała, że młodzi są mądrzy nie chcą się szczepić ( z różnych powodów, są za dobrowolnością), a starzy ( powyżej 60 lat )polezą bez zastanowienia. Dziwi mnie, że z chorobami przewlekłymi też chcą szczepić… jest napisane- będą powszechne szczepienia… powszechne- czyli dotyczą wszystkich. Kolejno…

W niedawnej wypowiedzi Boris powiedzial,ze jesli ktos dostanie zaproszenie na szczepienie,to niech idzie sie zaszczepic i dolaczyc do 750.000 zaszczepionych.Nie wiem skad on wzial te liczby :thinking:.Ja naszczescie jestem na szarym koncu do dostania zaproszenia.Poza tym jest juz nowa odmiana wirusa i nie wiadomo czy ta szczepionka tez go ogarnie.Jestem na nie.

2 polubienia

No wyssał zapewne z palca… człowiek wtedy głupi myśli sobie, że o aż tylu to ma za sobą i żyje ? to ja też idę… Z zaproszenia można nie skorzystać…

ja sadze, ze sczepionka i na nowego zadziala - ponoc ten zmutowany ma tylko bardziej “lepkie” wypustki, przez co latwiej sie przenosi, ale zasada w jaki sposob wnika do komorek jest ta sama.

1 polubienie

Zaraza ?? no proszę cię? sprawdź lepiej statystyki umieralności tej wielkiej zarazy, mniejsza niż grypa ubiegłoroczna. Taka to ‘zaraza’ rozdmuchana.

ale skad wytrzasnal te 750 tys.? cos mu sie chyba przeslyszalo?

750tys jeśli wytrzasnął to umyślnie, psycholgiczna zagrywka dla ciemnej masy.

nie rozumiem.
mam pozytywny wynik testu - covid.
reszta to ewentualne podstawy do zrobienia testu.
a wlasnie wyleczylam sie z zapalenia oskrzeli - pierwsze co zrobili to test, a potem standardowo antybiotyki i paracetamol.
takie teksty to tylko nakrecanie spirali paniki.

1 polubienie

Oczywiście, że tak!

3 polubienia

Wolałbym w ramię, w ostateczności pośladek. :stuck_out_tongue_winking_eye: :laughing:

5 polubień


chyba troche przecholowal.to dane z wczoraj

1 polubienie

@humoreska
Tej jesieni mój rodzony brat trzy tygodnie chorował na rzekomą zwykłą grypę, mama dwa tygodnie - w tym czasie ledwo co z łóżka dali radę wstawać. Z tego samego powodu brat cioteczny dwa tygodnie leżał na covid-oddziale pod tlenem, gdzie niemal codziennie wywozili kogoś w czarnym worku, lub nawet worków kilka. Do jednego kolegi z pracy pogotowie w nocy dowoziło tlen, drugi był 2 miesiące na L4 z powodu powikłań. Dalszemu kuzynowi jeszcze na wiosnę płuca zżarło - jest teraz na rencie. Pozostałe kilkanaście osób z pozytywnym wynikiem owej zwykłej grypy, które znam osobiście, przeszły w miarę łagodniej. Trochę wredna ta zwykła grypa, bo jak pamięcią sięgam, takiego roku ze zwykłą grypą nie pamiętam.

4 polubienia

Na dziś nie, za dużo niewiadomych, szczepionka jest przereklamowana - żadnych minusów prócz wskazań i zaleceń, brak odpowiedzialności, odszkodowań za powikłania

1 polubienie