Zauważył ktoś takie zjawisko u siebie ścierania się kantów

Podeszwy w butach podczas kierowania samochodem? Na piętach. Zwlasza w bucie od sprzęgła mam ścieta podeszwe…wygląda to brzydko patrząc od tyłu… Chyba że to od chodzenia? Ale nie to nie od chodzenia… raczej. A buty maja kilka tygodni… Masakra

A co to za firma , Masakra ? :thinking:

Stawiałabym raczej na beznadziejną jakość butów :wink: (a przynajmniej podeszwy)
Dobrym butom po roku lub nawet kilku latach ciągłego użytkowania podeszwa się dopiero lekko zetrze w miejscach, gdzie jest najintensywniej używana.

1 polubienie

Też ścieram prawie wszystkie na płaskim obcasie i tylko prawy (automatyczna skrzynia). Szpilki też regularnie niszczę bo zawsze gdzieś mi obcas wpadnie… a to w dziure w studzience… a to dziure w chodniku… :frowning_face:

1 polubienie

Troche to dziwne
Chyba ze to sprzeglo solidnie maltretujesz
Kiedys jak kupowalam samochod to wlasnie chcieli mi wcisnac takie cacko. Na zewnatrz cudo, biale lsniace ale jazda probna to byl koszmar, a raczej walka z “kuplungiem” - wlasnie wygooglowalam jak sie nazywa sprzeglo po niemiecku

To co wy za sprzegla macie w samochodach?

No nie wiem. To dość drogie markowe buty :rofl: dlatego jestem zdziwiony. O samochodu wydawałoby się najbardziej prawdopodobne bo ona jest ścieta w jednym miejscu po zewnętrznej stronie pięty i z kąta proste go zrobiły się dwa po 45 stopni :rofl: a ogólnie podeszwa na całym bucie jest jak nowa praktycznie

No trzymając nogę na sprzęgle opiera się na piecie. W sumie nie wiem czy to poprawnie bo niektórzy mają nogę w powietrzu xd

Idz do szewca,niech wymieni obcasy i przybije blaszki

Patrząc na buta położonego na płaskiej powierzchni, wszędzie jest równo a z tyłu/boku odstaje bo się na czymś… stegowal

A to nie do mnie chyba xd

A komu buty sie poniszczyly?

Ale ja nie mam obcasow🤣 takie zwykłe buty

To niech wymieni podeszwe,jaki problem?
Chyba,ze to jakies jednorazowki buty.

1 polubienie

Nie znam się na butach… Ale w tego typu butach chyba nie wymienia się podeszwy.

Wiec to sa buty,jednorazowki.
W kazdychporzadnyvh butach,mozna wymienic podeszwy.

Buty nie dzielą się na jednorazowki i na porządne buty… Nie wiem które typu butów nazywasz porządnymi? Ale przecież w każdym sklepie 95procent butów to w takim razie jednorazowki

A to nie oznacza że ten jednorazowka to nie porządny but

Buty klejone to jednorazowki.
Porzadne buty,sa szyte.

1 polubienie

Ale jeszcze raz napisze. Jednorazowka(pierwszy raz widzę taka syskryminujaca definicje) to też porządny but. Ja nie wiem czy to jest but szyty czy nie, ale nawet jeżeli nie to jest to porządny but :rofl: