Zdarza Wam się nie spać?

SMOK czasem nie może całą noc zasnąć.
Nie często. Tak z 2x do roku mu się to zdarza.
Akurat tej nocy… Spać nie może…

1 polubienie

Zdarza mi sie co jakis czas,robic sobie wolne od spania.
Tej noy jakies grypsko,ktore mi sie przyplatalo nie dalo i spac.

2 polubienia

Bo sen to strata czasu.

1 polubienie

Oj zdarza! Ja to w ogole spie “w kratke”!

1 polubienie

Ojej, to Ci wspolczuje! Na pewno Zona Ci jakies ingrediencje sporzadzi zebys sie predko wykurowal! Zdrowka :heart:

1 polubienie

Juz nie to zdrowie.

1 polubienie

Obawiam się, że okłady z młodych piersi nie wchodzą w rachubę. :innocent:

2 polubienia

Za mną trzecia noc praktycznie nieprzespana. Atak korzonków. Nawet przy przewracaniu się z boku na bok cholernie boli. Od czwartku mnie tak wzięło. Chodzić źle, siedzieć jeszcze gorzej, a najgorzej leżeć.

4 polubienia

Eee, zonka na pwno poze!!! :grin:

1 polubienie

“Stare” piersi nie rdzewieja! A najwazniejsze, zeby byly GORACE!!! :joy:

4 polubienia

O matko, znam niestety ten bol! Jak mnie kiedys wzielo to zeby skorzystac z wucecika musialam: najpierw spasc z lozka, nastepnie poczolgac sie do WC, dalej wczolgac sie na to ustrojstwo. Z powrotem w odwrotnej kolejnosci… Mam nadzieje ze cos masz na to. U nas jest ketoprofen i nawet niezle dziala. Ale to na recepte! Kciuki trzymam, zeby sie cholerstwo najszybciej odczepilo!!! :heart:

2 polubienia

To musiala by zoonka zaserwowac

2 polubienia

I przynajmniej,nie vrozi utrata siekaczy)))

2 polubienia

Miewam klopoty z zaśnieciem.Ale miedzy 2 a 5 nad ranem,wystarczy tylko chcieć :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Generalnie, to ja do spania w nocy złoty chłopak jestem, gdy mnie nic nie dolega. A w dzień, czasem lubię dospać. Ale łóżko służy mi do spania, nie do leżenia. Nie potrafię, ot, tak sobie polegiwać. Dlatego też, po każdym obudzeniu się, natychmiast wstaję. Rano ok 5. Wieczorem zaś, łeb do poduszki i mnie nie ma.

3 polubienia

Wlasnie tak. Bardzo rzadko. Bo zwyczajowo to zasypiam natychmiast ( a nawet wczesniej morzy). Ale czasem mam klopot ze spaniem - gdy nazajutrz czeka mnie cos mocno stresującego

4 polubienia

Nie boj nic: zaserwuje!!! :grin:

1 polubienie

A pomysl co by bylo, gdybys mial wszystkie SZTUCZNE!!! Zapewniam : superlatwo pekaja… :joy:

1 polubienie

Nie mam problemów ze spaniem. Kiedyś miałem przez stres w szkole przed waznym egzaminem. Miewam po przejedzeniu.

Generalnie diabełek śpi jak aniołek :wink:

1 polubienie

Czasami muszę jeść, pić itp., więc tak, zdarza mi się nie spać. :upside_down_face:

1 polubienie