Zdrowej

przyjemnej, słonecznej, jutrzejszej niedzieli w tym “zimowym” dniu zimowego miesiąca życzę wszystkim pytamo-sympatykom.
Zdążyłem przed 24.00? Zdążyłem.

8 polubień

Jesli w cos wierze?
To w siłę życia

1 polubienie

Aby do wiosny… :smile:

2 polubienia

Co prawda, gdy teraz piszę, to na “liczniku” 3C, ale zapowiada się pogodna niedziela.

3 polubienia

U mnie na 5 marca śnieg zapowiadają :rage:

2 polubienia

No i ok. :wink:
A gdybys nie zdążyl przed północą to co by sie stalo? :wink:
Ja mam dzisiaj trzeci dzień realnej wiosny.Słońce jak nad Morzem Śródziemnym a w sercu radość po wczorajszych sukcesach naszych sportowców!

2 polubienia

Gdybym nie zdążył przed północą to musiałbym zmienić tekst na “dzisiejszej niedzieli”. image
A życzenia w odniesieniu do Ciebie widać się sprawdziły. I o to chodziło. image

3 polubienia

W marcu może śnieżyć a dziś mamy luty luty, a jednak słoneczny. image

@birbant, za wcześnie wstajesz. Pogoda też musi się obudzić, zapoznać z prognozami (i życzeniami), i dostosować się. image

1 polubienie

Kroczek po kroczku @elsie, tygodzień po tygodniu i doczekamy.

1 polubienie

To są życzenia, nie nakłanianie do wierzenia @okonek .
Niech Ci siła dopisuje. image

2 polubienia

A ja dziś pół dnia w Ardenach spędziłem z mojem stworzeniem. Kreta mnie przytargał.
Ale pogoda cudowna; słonecznie, bezwietrznie. W tej chwili ochłodziło się i u mnie jest 17C w słońcu. :grinning:

2 polubienia

W marcu jak w garncu

2 polubienia

Wiosna to epoka dobrych wiatrow i nadziei ze przednowek sie skonczyl :smiling_imp::joy:

2 polubienia

Lepszy sort jak nie po stoku w Wiśle to po Ardenach śmigają. I jak nie z deskami to ze stworzeniem. image
Tak można żyć.

2 polubienia

Mamy luty.

1 polubienie

Dwa lata temu wrocilem z Polski i…trafilem na końcówke lutego,pod tytulem,“plus 22”.Trwalo to trzy dni ale nigdy wczesniej ani potem,nie czulem czegoś takiego.Z zawrotami glowy na czele…

2 polubienia

Ja tu tak mam. W dzień do 20C, a w nocy 0.

1 polubienie

U mnie wieczna wiosna
Hhelikonii

Nie wiosna ludow

1 polubienie

Zanosi się na powtórkę.

1 polubienie