Zerro chce likwidacji konkurencji? 😂🤭

Co prawda cos mi sie tam kojarzą jakieś akcje Ikonowicza.
Ale tych to aż musiałam poszukać kto to jest???

3 polubienia

Mi to pachnie czymś grubszym może planują iść jeszcze bardziej w stronę autokracji? Ale z drugiej strony kiedy spadło im poparcie a ludzie protestują…

3 polubienia

Przeciez zjednoczona prawica niewiele się od komuny różni

3 polubienia

Ale jaja! Zgadzam się z Ziobrą. Tego w życiu bym się nie spodziewał…!!! :roll_eyes: :joy:

2 polubienia

Inna sprawa, że on by wszystkie zdelegalizował, łącznie z PiSem, a zostawił tylko swoją.

3 polubienia

LGBT nie takie straszne to nowego wroga potrzeba.

4 polubienia

Tylko deklaracją wiary w Boga.

3 polubienia

Tamci jezdzili do Moskwy, ten do Torunia. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 polubienia

Tylko to nie Ikonowicz, a jakies niedobitki spod znaku sierpa i mlota w ilosci sztuk od kilkuset do tysiaca. :wink:
Tylko czy partia Zorro ma na pewno wiecej ludzi? Sympatykow i sponsorow to pewnie tak, bo wszystkiego z budzetu nie ukradna.

3 polubienia

KPP nie ma zupełnie politycznego znaczenia, tak, jakby jej nie było. Niecałe 3000 członków, z czego mniej niż połowa ze Śląska, reszta rozsiana po całej Polsce. Działa tak, jak by już została zdelegalizowana. Trochę usiłowali szumieć w pierwszej dekadzie tego wieku, w tej chwili słuch zaginął. Dzielny twardziel zero wie w kogo uderzyć, żeby ten ktoś nie oddał.

Ale, w sumie, może zrobić im przysługę, takiej możliwości nie można wykluczyć i to jest mocno prawdopodobne.
W tem burdelu, który stworzył Kaczyński, jeszcze tylko bolszewików brak. No to zero zrobi komplet. Albo gnom dał mu zabawkę, żeby zero mu nie przeszkadzał.

5 polubień

Zeby tylko nie wywołał wilka z lasu. Bo za co oni sie nie wezma to sp…

3 polubienia

Szuka chłopina podnóżka - bo olbrzymem on nie jest - coby się pokazać że jest i działa dzielnie. I znalazł tło na którym będzie go widać. A poza tym to jest człek ambitny i bitny. Więc najlepiej sie czuje jak kogoś bije. Ubija.

4 polubienia

Zwierzyne do ubicia musi wybierac rozsadnie, przeciez prezes nieduze stworzenie.

2 polubienia

Nie sugeruję że takich małych bije czy ubijać chce, ale głowy za to zerro nie dam.

2 polubienia

A takie coś zauważyliście? Wystarczy wpisać tytuł i dziesiątki stronek o tym piszą lub wspominają.

4 polubienia

Giertych to juz udowodnil, ze lepiej niech sie za polityke nie bierze.
Tu nie o partie chodzi, a o postawienie przed sadem i skazanie konkretnych ludzi. Bez nich partia sie rozsypie.

4 polubienia

Te plany pachną mi kosmosem. W ogóle zastanawia mnie co to jest to Do Rzeczy, bo kojarzy mi się raczej ze skrajną prawicą; może się mylę Poza tym Giertych jest zbyt mądrym i trzeźwym człowiekiem aby takie plany - gdyby były rzeczywiste - rozpowszechniać.

3 polubienia

Nie wiem co to jest do rzeczy, bo kliknęłam na pierwszą lepszą stronkę piszącą o tym. Wczoraj chyba lub dziś rano czytałam tym chyba na Interii i jeszcze gdzieś. Dużo stronek ma informacje o tym i takie podobne do siebie.

1 polubienie

Do Rzeczy to tgodnik.
Ciezka konserwa strojaca sie w piorka liberalow.
Jesli Rafal Ziemkiewicz czy Waldemar Lysiak cos Ci mowi?

3 polubienia

Zaczekam, niech się temat upowszechni bo na razie - pełny sceptycyzm.

1 polubienie