Zerro chce likwidacji konkurencji? 😂🤭

Takie coś,stanowi dla mnie hańbę!
Tak jak obu panów wzglednie szanuje,tak za to powinni odpowiadac karnie.

A co? Na jutubie o tym nie było? :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Już to ubrałem zgrabnie we fraszkę :stuck_out_tongue_winking_eye:
Fraszka

1 polubienie

Akurat od rejestracji partii nie sa prezydent i premier, a sady administracyjne. I nie sadze, zeby kryteria tego postepowania sie zmienily, bo poza nielicznymi zmianami dotyczacymi nadzoru finansowego ustawa dziala od 1997.
Tez uwazam, ze miejsce komuchow jest na smietniku, ale tworzy to niebezpieczny precedens - ingerencja prokuratora generalnego, ktory w Polsce jest stanowiskiem politycznym (przypomne za komuny tez minister sprawiedliwosci byl PG) w ustawe o wolnosci pogladow?

2 polubienia

Teraz rozumiem dlaczego żona kuzyna, Hiszpanka, nazywa się Carmen Lorente Castell a nie nosi nazwiska po mężu.

1 polubienie

Ja Hiszpanow przyprawiam o bol zebow - bo niby dwa nazwiska, ale jedno po tacie, drugie po mezu :wink:

2 polubienia

Przecież oni nie muszą wiedzieć które po kim dziedziczysz.

Czasem rozmowa na takie tematy tez schodzi.
Ostatnio przeprowadzono reforme, ze rodzice moga wybrac rowniez inny niz tradycyjny zestaw nazwisk tzn. niekoniecznie po dziadku, rowniez po babci. Tyle, ze dotyczyc to bedzie wszystkich potomkow.
A generalnie to i tak wszyscy uzywaja imion lub przydomkow lub innych ksywek. Kto by sobie nazwiskami glowe zawracal?

2 polubienia

Po prostu nie słyszałem o tym :wink:

1 polubienie

Obowiazkowych lekcji rosyjskiego w szkolach tez nie ma :smile:

3 polubienia