Zgadnijcie, czy podoba mi się, że obecnie Polska

należy do państw o najniższym przyroście naturalnym?

A może Matki Polki nie chcą - przy bezmyślności i nieudolności rządzących - aby ich potomstwo mieszkało pod mostami, lub zabijało się w walkach o mieszkanie?

1 polubienie

uwaga, wyczuwam prowo :roll_eyes:

1 polubienie

Jeśli tak było, to w jakim wieku rozpoczęliście próby sprawdzające swoje możliwości rozpłodowe? Ja chyba w połowie lat -nastu… No bo jeśli wcześniej tego nie sprawdzilibyśmy, moglibyśmy dać “plamę” podczas prawdziwej akcji?

Głównie chodzi o prawo do aborcji ludzie wolą być singlami albo być w związkach bo tak wygodniej nie tylko o kwestie ekonomiczne tu chodzi poza tym to powinieneś być zadowolony bo ludzie powinni przestać się rozmnażać a ludzki gatunek wymrzeć tak głosisz od wielu lat

1 polubienie

Dobrze byłoby, aby ludzkość się zjednoczyła i porozumiała w zasadniczych kwestiach.

Widać, ze Polacy wzięli sobie do serca opinię, żeby nie pieprzyć bez sensu :slight_smile:

3 polubienia

Taki jest trend w Europie. Wolą psa bo to mniejsza odpowiedzialność i wydatek.

W Polsce to także zasługa wyroku TK dotyczącego aborcji

3 polubienia

Powinienes być zadowolony, przeciez przestaja się mnożyć?
@Devil @Sheev spadek dzietnosci ma wiele przyczyn.
Przede wszystkim PiSpanstwo, robi wszystko, żeby odpwodnic, ze dzieci to nienormalność.
A prezes z kotem? Daje przykład…

1 polubienie

Ja tylko powtarzam nauki harmonika bo według niego ludzie powinni przestać mieć dzieci,rodziny by ludzki gatunek zniknął z tej planety więc dla niego podkreślam dla niego to powód do zadowolenia że idzie po jego myśli…
Co do drugiej kwestii to wspomniałem o prawie do aborcji której zakazał jak wiadomo PiS modzie na bycie singlem lub w związkach jak by nie było są to przyczyny spadku dzietności choć nie przeczę że są jeszcze inne jak biedne społeczeństwo inflacja rozpadające się małżeństwa życie na kredyt…

2 polubienia

Kwestia aborcji w przypadku zagrozenia zdrowia matki (w tym psychicznego) lub uszkodzenia płodu (bez wzgledu na pryczyne) to takie minimum cywilizacyjne. Jeszcze należało by przeanalizować kwestie artykułu o “pozbawieniu płodności”, który uniemozliwia praktycznie legalna wazektomie czy podwiazanie jajników na zyczenie.
Dostęp do środków antykoncepcyjnych? To do weterynarza po recepte “dla pieska”. Gigantyczne pole do nadużyć ze strony lekarzy i czarny rynek, gdzie nie wiadomo czy nie trafisz na szarlatana?
Wychowanie seksualne w szkole?
Nauka szacunku dla płaci przeciwnej? I innych pomyslow na tożsamość seksualna? (To działa w obie strony)

Ale nie… Łażą takie ni pies, ni wydra i “aborcja” ma wszystkie problemy rozwiązać?
A z drugiej stony machomeny i ich wysztafirowane inteligentne inaczej kobitki, ktore najlepiej to miec nianie, pokojowke, kucharke i czuć się dowartosciowana pi*** glupoty o macierzynstwie?
I stosunek do adopcji? Dziecko adoptowane to od tego gorszego Boga?
Duzo by opowiadać.
No cóż u Sienkiewicza Zagloba, cwaniak, oczajdusza , karykatura polskiej zasciankowosci i obskurantyzmu jest postacią sympatczna. Nawet jak wykazuje cechy niekoniecznie pożądane przez KK?
Co u dewoty, bo takim był pradziad naszego ex ministra Bartlomieja tajemnicą nie bylo. Ale swiadczy o umiejetnosci znalezienia dysransu.
Za Quo vadis by dzis nagrody nie dostał :joy:

Wsuwy międzynożne sa nieharmonijne

2 polubienia

W wykonaniu nieharmonijnych…

Rozumiem, ze Ty harmonijny? :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

Tez nie jestem harmonijny, ale rozumiem, ogarniam, na czym to wszystko polega.

Z tym ogarnianiem to u Ciebie jak z kotem na pustyni.

2 polubienia

Od dobrych zagadek to jest tu kilka innych osób. Ty się chłopie za to lepiej nie bierz … :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia