Zgadzacie się ze mną, że świętym obowiązkiem rządzących jest

pytać się społeczeństwa w referendum powszechnym, czy życzy ono sobie tych kretyńskich obostrzeń przeciw zmyślonej pandemii, czy akceptuje, że taki *ebil Morawiecki czy Niedzielski lub Kaczyński, będą za pomocą rządowych mediów stresować społeczeństwo i przy pomocy usłużnej policji karać naszych bliźnich i rodaków za to, że nie zgadzają się na noszenie szkodliwych dla zdrowia, kretyńskich maseczek?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

Juz ja wole, zeby nie pytali. Wystarczy tego bajzlu jaki sami narobili. “glos ludu” to widac, slychac i czuc na Wiejskiej.

2 polubienia

Gdyby rządziła obecna opozycja, byłoby jeszcze gorzej, bo ona jest podobnie wiadomonacyjna, jak na Zachodzie.

U mnie wiadomonacyjnych przechrzcili jeszcze w XV wieku, a premierem jest ateista.
Krol po mamie prawoslawny grecki, po tacie katolik.
Na ulicach to xobaczysz wiecej Chinczykow niz wiadomonacyjnych. :joy::joy::joy:

1 polubienie

Wiadomonacyjni nauczyli się maskować…

W Polsce reżim i tak nie jest taki ostry. Wszystko będzie zależało od nas. Zakopane pokazało że Polak z wolności korzystać nie potrafi :wink:

2 polubienia

Trudne pytania zadajesz… Bo z jednej strony ludzie tutaj nie lubią pisu ale z drugiej popierają obostrzenia

Dajesz się urobić. Widziałeś jakieś harmonijne gatunki, którym nie wolno byłoby bawić się, podrywać, kochać, a zmuszano by je do chodzenia w kretyńskich, szkodliwych, antyspołecznych kagańcach? Ja nie rozpoznaję 99 % osób, które mógłbym znać, bo moje jestestwo nie wykształciło rozpoznawania kretyńskich maseczek na ludzkich twarzach. Białorusini pokazali, że narody podporządkowujące się kretyńskim obostrzeniom, rządzone są przez kre*ynów, debili, szubrawców, oszustów.

Obostrzenia moga byc sensowne lub pisowskie :face_with_raised_eyebrow::wink: