Zgodzicie się, że użycie ognia zapoczątkowało

cywilizacyjne zgłupienie ludzkości? Bo przecież nie było najmniejszego sensownego powodu, aby tak zgłupieć, by zacząć go używać.

Raczej nie.Jako jedyny gatynek to potrafiliśmy zrobić.
Myślę,że zgłupieliśmy ponieważ mamy w sobie jednocześnie dużą inteligencję i bezmyślność.Takie rozdwojenie jaźni lub dwie twarze.
Z tą nieharmonijnością to czasem można się jednak zgodzić ! :wink:

3 polubienia

Używanie ognia jest spoko … z resztą sam zobacz. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Żartujesz ze mnie, ale mądrze. A zauważyłeś, co się obecnie z ludźmi dzieje, jak się, jak się dźgają nożami, jak strzelają do siebie ostrą amunicją? Przecież to są bardzo bolesne zachowania dla ofiar.

Głupszych stwierdzeń juz dzis tu nie zobaczę.

Brawo harmonik, trolling ci sie znów udał…

Tylko nie becz potem po kątach, że Komisja ma w d… twoje podania o Przewodnictwo Ludzkosci.

6 polubień

Ty na serio?
A oświetlenie?
A ogrzewanie?
A przyrządzanie pokarmów?
To nie powód?

3 polubienia

No coś ty!
Zwierzęta niczego sobie nie oświetlają i żyją! Nie muszą się tez ogrzewać, bo mają harmonijne futerka.
Pokarmy jedzą na surowo, co zreszta kolega Harmonik tez postuluje :slight_smile:

5 polubień

Ogień dawał bezpieczeństwo i ciepło. To był wynalazek który uczynił człowieka królem dżungli

2 polubienia

On juz swoje zeżarł, ze się tak niesmacznie wyrażę. Pieczyste, smażone i mięsne.
Gdyby zrobic ranking na największe głupoty, jakie tu się sieje, wspomniany by zajął na podium wszystkie trzy miejsca…
A Komisja wszystko widzi :grin:
Potem hoko przeżywa, płacze ze go nie chcą za Przewodnika…

Pozostaje mi wierzyc, ze ja tak na starość nie sfiksuję…

5 polubień

Pytanie tylko czemu harmonik nie siedzi jeszcze w ciemności w jaskini?

6 polubień

Bo mu diabły podskórne nie pozwalają!

4 polubienia

Bo to Ty masz siedziec w jaskini. On bedzie w swojej kanciapie podżerał najlepsze wątróbki i jesiotry…
Dla Ciebie ślifki i japka…

2 polubienia

Postuluje ale nie stosuje :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Jestem w fazie poważnych zmagań z silnymi diabłami podskórnymi. wstyd mi, ze tej wojny z nimi nie wygrywam. Jednak nie tracę wiary, ze w końcu uda mi się ich pokonać.

Ja tę wojnę traktuję na poważnie.

Na pewno chciałbyś żyć w takiej świadomości, jak moja.
, czyli w prawdziwej mądrości.

No przecie ty lepiej wiesz ode mnie, co bym chciał …

I co jeszcze gupiego te kilka zwojów między uszami wyprodukuje?

Czasem nawet udawalo mu się tę dżunglę podpalić…

1 polubienie

Bo leniwy i woli sie gniesc w kawalerce zamiast troche popracować

U nas na takich wariatów mówiliśmy sagi. Musiał mieć tak sag co najmniej dwie właściwości - powinien być “stary” - (stary w sensie umysłowym, a nie wiekowo) oraz powinien być głupcem. Tu wątpliwości nie mam. Mamy saga na forum, któremu wydaje się, że jest fajny, bo przejrzał pińcet książek i skończył 8 klas …

1 polubienie