Ziarnko do ziarnka

8 polubień

Zrobił to, bo się wydało. Za same takie rozmowy, to już dawno PiS byłby rozwiązany. Pod warunkiem, gdyby non - stop ktoś nagrywał.

5 polubień

Powoli jednak ogon zaczyna merdać psem :muscle:

5 polubień

Ciekawa jestem ile takich nagran lezy zadolowanych w teczkach u prezesa?
Przy nowoczesnym sprzecie nie jest to trudne, kwestia jak slusznie zauwazyles ujawnienia tresci - to czasem bywa niekontrolowane.
Albo kontrolowane? Jaki to szef stanowczy i zasadniczy?

3 polubienia

Co się wydało ?

A poza tym słyszałem, że to Gdańsk stawia PiSowi największy opór …

2 polubienia

Jak to co się wydało? Wyciekły nagrane rozmowy. Poczytaj trochę. Bądź bardziej na bieżąco, bo pytasz o sprawy oczywiste.

4 polubienia

A kiedy to było ? Dawno ? Czy coś nowego ?

1 polubienie

Wczoraj albo przedwczoraj o tym przeczytałam.

3 polubienia

Możesz wstawić linka :wink:

1 polubienie

Sam zdecyduj, która ze stronek jest dla Ciebie najbardziej wiarygodna. Wstawiam wszystkie.

https://www.google.com/search?q=rozmowy+w+wałbrzychu&oq=rozmowy+w+wałbrzychu&aqs=chrome..69i57.11304j1j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

4 polubienia

Jak to co się wydało.? Ta rozmowa została opublikowana w lokalnej tv, a następnie rozeszła się po całym kraju. Kaczyński musiał zareagować.

4 polubienia

Chodzi o to ? Bo jak kliknąłem w niebieski napis od @joko to to miałem pierwsze w proponowanych w google. …

EDIT:

Nie wiem co ty robisz, czym się zajmujesz, czy oglądasz tv, ale pytasz o większość różnych oczywistych spraw czy wydarzeń politycznych jakbyś dopiero co przyjechał do Polski… Jednocześnie będąc w czołówce pytamy w krytykowaniu i jeżdżeniu po pisie.

1 polubienie

Rozumiem, że masz na myśli tą właśnie aferę … Miałem prawo być na tyle zajęty, że po prostu nie dowiedziałem się o tym :wink: I tak już od dawna wiem, że PiS to chyba najgorsza partia z możliwych :wink: Tzn. Konfederacja faktycznie jest gorsza, ale tak poza nią to biorąc pod uwagę główne opcje to nie ma gorszych partii chyba … Ja po prostu już od bardzo dawna wiem, że PiS to tragedia, a to, że Ty tego nie widzisz, to szczerze powiedziawszy mega mnie to dziwi …

1 polubienie

Bywaja gorsze partie niz PiS, ale zwykle sa niszowe, a na pewno nie maja wiekszosci parlamentarnej.
Wyjatek i to duzy stanowia te w krajach postradzieckich, Chinach, Korei.
Wszedzie tam, gdzie zajrzal populizm (np. Argentyna) problem tez istnieje.

2 polubienia

Nie, właśnie nie mam na myśli tylko tej sprawy… Nie wiem może masz taki styl że lubisz pytać tutaj o coś o czym gada cała Polska niż wpisać na szybko w Google i oszczędzić sobie pytania.

1 polubienie

Właśnie mam taki styl :wink: Zwłaszcza jak jestem zajęty … :confused:

Miałem na myśli realnie liczące się partie w Polsce …

Realnie istniejacych partii w Polsce jest ok. setki :laughing:
W sejmie kilka, a i tak sie nie polapiesz, bo specjalnoscia poslow jest zmiana barw klubowych w trakcie zawodow.
Ja pisze ogolnie o partiach populistycznych na swiecie, czesto jak to bywa w dyktaturach jedynych i slusznych.

1 polubienie

Odcięli zgniły konar… nie dlatego że jest zgniły… lecz dlatego że wokół smród się rozszedł. Powiedzą nam teraz: Patrzcie jak my traktujemy swoich zdeprawowanych… a Platforma…
Cały PIS jest taki sam. Przez lata dobierali ludzi którzy uzasadnią każdą bzdurę i niegodziwość. Ułomnych moralnie i intelektualnie… Karierowiczów, którzy za władzę i pieniądze wszystko poprą i uzasadnią… To czego się można spodziewać. W tej partii już dawno nie ma ideowców i wielkich myślicieli. Ich się pozbyli jeszcze za poprzednich rządów. Jedyny myśliciel i siewca idei… to prezes.
Łubudubu, łubudubu…

5 polubień