Złamaliście kiedyś prawo, ale nie wymierzono wam kary, bo nikt was "za rękę nie złapał"?

Gdzie wtedy alarmy? Coś takiego nie śniło się nikomu.

3 polubienia

:joy: :joy: :joy:

1 polubienie

Filmowane? W tamtych czasach? Na taśmie 8mm?

1 polubienie

Nie mam bladego pojecia,ile koleżanka ma lat.I raczej nie mam zwyczaju pytać :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Nie masz pojęcia? To i nie będziesz miał :grinning: Czy to ważne/ :grin:

1 polubienie

No wlasnie zupelnie nie jest ważne :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Kamery ochroniarskie miały swe początki w połowie lat 90. Nagrywano na kasety wideo. Trzeba było je zmieniać. I to w firmach bardzo bogatych. Filmowe ochrony w szkołach, to od 2000.
To już wiesz. ile koleżnka, mniej, więcej ma lat. :grinning:

1 polubienie

Pisząc, że nie łamałam prawa byłam przekonana, że piszę prawdę, bo nigdy nie przechodzę przy czerwonym i nigdy nie jechałam bez biletu :grin:

5 polubień

No cóż, póltoraroczna Jula zaatakowała (PALCEM!!!) dowódcę patrolu i obraziła go słowami “Ty panu, gjubasie!”. Za karę została podrzucona przez tegoż dowódcę a wszyscy robili ze śmiechu… :joy:

5 polubień

CUDO!!! :rofl:

1 polubienie

Wiele razy.

2 polubienia

:open_mouth: Ja Ci się to udało?

Szczęście i znajomości.

1 polubienie

A, to co innego…

Ja to chyba tylko przepisy ruchu drogowego lamałem plus jakieś idiotyczne zarządzenia administracyjne

5 polubień

Jestem zbyt praworządna i zbyt prawdomówna. Często źle na tym wychodzę. Trudno. Ale na jedno sobie pozwalam: przechodząc przez jezdnię patrzę na jeżdżące samochody, a nie na światła. Przechodzę na czerwonym jak nic (nawet daleko) nie jedzie, a nie czekam, aż jakiś automat podpowie mi, że mi wolno. Nie stoję jak … przy pustej jezdni tylko dlatego, że jest czerwone! Światła mają być dla mnie pomocą, nie ograniczeniem.
Więcej grzechów nie pamiętam :slight_smile:

5 polubień

No to właśnie ja przeszłam na “pustym” czerwonym…

2 polubienia

A… bo widzisz, sekret powodzenia zależy od tego, czy oprócz samochodów, wypatrujesz też patrolu :slight_smile:

3 polubienia

Super pytanie. Mogłabyś poprawić czyli edytować ankietę przez usunięcie starej i przeniesienie kursora do następnego wiersza przed jej edycją.

2 polubienia

Niestety, drugą część sekretu pominęłam… :joy:

1 polubienie