Złośliwość rzeczy martwych

Jak to rozumiecie? Doświadczyliście?

2 polubienia

ze diabel mi ogonem nakryl? i do tego oddac nie chcial???
oczywiscie, ze tak

4 polubienia

Doświadczam tego :speak_no_evil:

2 polubienia

Jak nie jak tak?! Szukanie kluczy, ładowarki, urwana sznurówka 5 minut przed wyjściem na autobus, urwany zamek w kurtce, brak papieru w wc albo:

:slight_smile:

4 polubienia

co do papieru to juz sie nauczylam, ze zyjac samej trzeba byc przewidujacym
albo miec lazienke z bidetem

2 polubienia

A wlazł ci kiedyś materiał w zamek przed ważnym wyjściem?

1 polubienie

nie, ale koledze jeszcze w czasach licealnych sie zdarzyło - nieobliczalni rodzice za wczesnie do domu wrocili

1 polubienie

Najgorsze są mamy wchodzące do pokoju bez pukania.
:rage:

1 polubienie

Jak sama nazwa wskazuje,gdy martwa natura płata figle.Wszystko sie czasem,kiedys psuje.Ale na tym polega złośliwość ze podklada Ci noge gdy sie spieszysz,gdy Ci zależy,gdy sie nie spodziewasz.

1 polubienie

prawo Prawa Murphy’ego – zbiór popularnych, często humorystycznych powiedzeń, sprowadzających się do założenia, że rzeczy pójdą tak źle, jak to tylko możliwe.

3 polubienia

Masłem na dół :wink:

4 polubienia

jak zrobic z kota w grawitacji niewazkosc???

a cholera majac w domu kota mozesz miec pewnosc, ze potkniesz sie o niemozliwosc

1 polubienie

a i jeszcze jest kot Schroedingera - ale to juz sa liczby zespolone

1 polubienie

Kot Schrodingera to już całkiem insza inszość :wink:

japonski kot udowodnil?

3 polubienia

Kiedyś oglądałam w śmiesznych obrazkach twierdzenie, że kot jest z wody. I tam kory układały się np. jak kaloryfer albo jak abażur. coś świetnego, tylko teraz weź tu człowieku i znajdź to na zawołanie.

3 polubienia

koty? maja wielkie oczy
https://www.koty.pl/wp-content/uploads/2017/03/902023338_1767621664.jpg
oprocz tego wlasciwosci lecznicze :wink:

1 polubienie

Ty wiesz jak chciałabym mieć kota? Ale jak sobie pomyślę o tych kłakach wszędzie, to mi się odechciewa :blush:

3 polubienia

Nie ma kłaków. Po psie tak. Kot zostawia śladowe ilości.

4 polubienia

Jak nie przygarniesz persa (za dużą forsę), to nie będziesz miała kłaków. Dachowce mało kłaczą, może oszczędzają swoje futra? A zawsze możesz je wyczesywać :slight_smile:

4 polubienia