Znacie katolików którzy akceptują środowiska LGBT?

Czy to może iść w w parze?
Może tu nie chodzi o samych homo tylko ich roszczeniwość?

2 polubienia

Znam. Wielu jest takich.

2 polubienia

Tak. Całkiem sporo.

2 polubienia

mysle, ze “normalny katolik” wychwany w parafii gdzie proboszcz zawsze ma racje to nawet nie wie co ma tolerowac.
a roszczeniowosc nie jest tylko domena LBGT, rozejrzycje sie dookola ile jest roznych takich grup - zarowno cwaniakow jak i slabych na umysle? zastanawiam sie, do ktorej tych krzykaczy zaliczyc?

2 polubienia

Przecież ja jestem Polak Katolik!
I nie chodzi o samych homo tylko o ich to co napisałeś XD przecież ja wiem ze nie dyskryminuje mnie, jako katolika, mój przyjaciel gej tylko mafia lgbt i poprawność europejska :rofl:

1 polubienie

A co do tego ma religia, wiara?

1 polubienie

Myślę, że większość katolików tych praktykujących, a nie tylko nazywanych katolikami, bo są ochrzczeni, tak naprawdę nie mają własnego zdania i w większości albo mają takie zdanie jak ksiądz lub wydaje się, że jest tolerancyjna, ale gdyby przyszło co do czego, to proboszczowi pomogliby w budowaniu pieców lub udawaliby, że nie widzą.
Taka tolerancja po polsku.
:smiley:
Ale tak znam 2 katolików normalnych i praktykujących, jednak to nijak się ma do większości.

Dziś wyczytałam że w jakiejś wsi ksiądz molestował dziecko i cała wieś stanęła za księdzem :smile::smile::smile: to się nadal dzieje u nas :relaxed:

3 polubienia

Takie rzeczy nie tylko z księżmi - kilkanaście lat temu była sprawa molestowanie dzieci że słynnego chóru w Poznaniu przrz dyrygenta. Rodzice tych dzieci murem stawali w obronie pedofila bo to taki miły człowiek

2 polubienia

Bo kariera przed dziećmi. To, że w Poznańskich Słowikach kwitła podofilia, wiedziano powszechnie.

Moja babcia :grinning: Uważa, że nikomu krzydy nie robią i mają prawo być szczęśliwi.

4 polubienia

Owszem znam i to wielu.
Nie myl kayolikow z fanatykami.

3 polubienia

Papież Franciszek na przykład :wink:

7 polubień

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
On jedyny

1 polubienie

Prawda, pamiętam. Rodzice nie wierzyli własnym dzieciom. Podobnie kilka lat temu było w klubie siatkarskim w Poznaniu. Rodzice bronili trenera.

2 polubienia

Ja nie wiedziałam, a śpiewał tam mój kolega :frowning:

Ja jestem drugi @erzac.
Reksio pewnie trzeci bedzie)))

1 polubienie

Reksio jest praktykującym katolikiem? Raczej śmiem wątpić :smiley:

1 polubienie

Nie wiem,czy jest praktykujacym,moge yylko przypuszczac,ze jest katolikiem,
U mnie z tym praktykowaniem,tez roznie bywa.
Niemniej jestem katolikiem.

A co to za katolik niepraktykujący. Jeśli nie praktykujesz, to tak naprawdę nie mozesz się uznawać za wyznawcę danej religii. Religia wymaga praktyki, rytuałów. Można być wierzącym, ale nie za bardzo wyznawcą konkretnej religii.
Katolikami to w Polsce są prawie wszyscy wobec tego, nawet ateiści :smile:

Nie będę się wypowiadać za Reksia, ale myślę, że jesteś w błędzie.

1 polubienie

Mnie proszę w katolicyzm nie mieszać :stuck_out_tongue:

1 polubienie