Znajoma określiła mnie mianem heterofoba bo powiedziałam

, że wpływy kulturowe i cechy biologiczno-emocjonalne powodują, że hetero mężczyzna nie może mieć wszystkich cech jakie ma mężczyzna homoseksualny. Chodzi mi konkretnie o ten cały pakiet jak empatię, czułość, wrażliwość, jakieś zainteresowania i zdolności artystyczne, dobry gust pod względem ubioru, zadbany wygląd plus bardzo atrakcyjny wygląd. I tutaj wchodzą wpływy kulturowe bo przecież to takie ,pedalskie’', prawda? I żeby jeszcze był szarmancki do kobiety… To taka przekora natury, że nie może być za dobrze więc musi być jakaś przeszkoda pod postacią… no właśnie bycia homoseksualnym. I tutaj nie sugeruje, że hetero faceci są beznadziejni tylko, że po prostu kultura tak dyktuje jak mają się zachowywać i przyzwala też na niektóre gó.niane zachowania. Z resztą kobietom też. Może popęd płciowy też ma duży wpływ na to bo przebadano kiedyś, że kobiety są bardziej otwarte i swobodne przy homo facetach bo wiedzą, że nie będzie się do nich kleił. Z reguły tworzymy pewien dystans jeśli nie interesuje nas facet a wiemy, że on ma na nas chęć. Hetero osoby odmiennej płci dzieli potencjalny popęd płciowy więc nie emocjonalna intymność i bliskość powoduje, że po prostu któreś chce się bzykać albo po prostu lądują w łóżku.

1 polubienie

TY serio jesteś pokręcona. Stąd samotność i problemy z facetami. Za dużo filozofowania, za mało otwarcia, pewności siebie i spontanu.

Naprawdę zalecam psychologa.

3 polubienia

to mi powiedz dlaczego przy takiej “wrazliwosci” wielu homo jest ani mily, ani sympatyczny?
a jaka mam gwarancje, ze homo po pijaku nie pomyli mnie z wlasna plcia?

1 polubienie

Tak sie przyjęło że homo to idealny przyjaciel kobiet. Ciepły, miły, doradzi w sprawie nowej torebki, emocjonalny. Mit

1 polubienie

A znasz wielu homo? Są różne osoby. Może być miły homo i hetero albo niemiły homo i hetero. Bardziej mi chodzi o to zestawienie co wypisałam. Że jeśli facet za dobrze rozumie kobietę i jest miły i do tego przystojny więc nadaje się idealnie na partnera to się często okazuje, że nie jest hetero. Bo hetero facet zawsze mi coś odwali. Wiem bo już kilka razy tak miałam. Nie widziałam tego co mi wadzi z reguły w facetach to się okazywał gejami.

Znałem kilku facetów homo, podobnie znam wielu hetero, dlatego się z Tobą w tych opiniach nie zgadzam …

nie przesadzajmy
jest wielu biseksow
sa ludzie mili i niemili
baba to czy chlop? krzywdy nikomu nie robi

Na własnej skórze doświadczyłam tego. Dwa razy. Facet idealny dla mnie, miał wszystko czego szukam i gej… Tak, możesz to nazwać tym, że jestem pokręcona bo oczekuje innych rzeczy niż przeciętna hetero kobieta. Po prostu to jest niemożliwe żeby po pierwszym lub drugim spotkaniu facet nie próbował się do mnie kleić albo rzucać zboczonym tekstem. Ja potrzebuje czasu na takie rzeczy a nie ledwo znam a ten już… Mam wrażenie, że u hetero facetów to jest niemożliwe. Jak myślałam, że tamten był dżentelmen i subtelny bo się tak nie zachowywał to właśnie się okazał gejem. Mój eks niby wychowany a też po drugim spotkaniu chciał się całować jak ja nawet nie wiedziałam za dużo o nim. Pomijam już fakt, że miał w d… moje odczucia kiedy zmieniał temat i nie słuchał co mam do powiedzenia.

Jak chcesz kumpla to bierz homosia. Jak chcesz partnera i miłości to tylko heretoś.
Polski chłop to swój chłop. Do roboty się nada, szklanki, ugotować potrafi a i kobitę wytarmosi. Wygląd to już kwestia gustu. Na pole w lakierkach nie pójdzie. Gada tylko kiedy go pytają.

Ale z perspektywy mężczyzny to wygląda inaczej.

Mam sceptyczny stosunek do ludzi bi. Szczególnie te aktoreczki Hollywodzkie, które twierdzą, że są bi a tak naprawdę robią sobie odskocznie od g…nanych facetów i wchodzą w relacje z kobietami żeby potem znowu się umawiać z facetami. To jest dla mnie obrzydliwe żeby tak się bawić drugą osobą, która jest odmiennej orientacji. Taka dziewczyna sobie może myśleć, że stworzy udany związek a ta się ulotni żeby dalej ssać f… Słabe. Tak samo faceci, którzy są bi. Czesto mówią tak ze strachu przed przyznaniem się, że są po prostu gejami. Również to jest słabe.

To ja za takiego podziękuję. Szczęścia mi nie da taki człowiek.

Rób co chcesz. Pamietaj tylko że kobieta bez bolca zostaje kają godek i krysią pawłowicz. Wtedy samotność będzie już obligatoryjna.

1 polubienie

A facet bez szpary to co? Z obserwacji to widzę, że z reguły to kobiecie odpier… na starość a facetom to już po kilku miesiącach bez tego.
Nawet jakbym miała wściekliznę macicy to nigdy nie będę taka jak te jednostki… A Godek to chyba w ogóle ma chłopa i do tego z piątkę dzieci tak na marginesie.
A tak nawiasem mówiąc to właśnie piszesz w taki typowy, seksistowski sposób jak hetero. Jakby życie człowieka sprowadzało się tylko do dymania… No, nie.

Brzmisz jakbyś sie miała za lepszą i mądrzejszą.
Kaja kogos tam ma. Szaleństwa sie przyciągają. Facet jest masochistą.

Chłop bez kobity pije. Przy kobiecie też pije ale po kryjomu XD

Tutaj ci nie pomożemy droga Andi. Musisz to sama ogarnąć. Najlepiej ze specjalistą.

2 polubienia

dla niektorych kobiet zajscie w ciaze powoduje nieuleczalne zmiany w mozgu.

Co Ty wygadujesz? Nie każdy chla… A co ty masz za problem? Zarejestruj się na badoo albo tinderze. W godzinę kogoś znajdziesz. Gwarantuje Ci. Teraz takie czasy, że można dzi…kę znaleźć bez płacenia :smiley:
Może właśnie tego się boją samczyki? Że się czuję lepsza. Pod względem kontroli wielu rzeczy to na pewno jestem lepsza. No, ale dlaczego mam się czuć gorsza?

u niej chyba już były obecne te zmiany od urodzenia

Urzekła mnie jej historia. Zespół Downa to nie koniec świata. W niedziele leci program Down the road - zespół w trasie. O grupce chorych która sobie podróżuje i przeżywa przygody. Ci ludzie wydają się nierzadko mądrzejsi od zdrowych. Wielu mogłoby funkcjonować samodzielnie. Najwyżej jakiś asystent i to wystarczy.

Dlaczego ta pani chroni tylko życie nienarodzone? I jakim prawem próbuje mówić kobietom jak mają żyć? Zakazy nic nie dają. Jest wiele metod na pozbycie sie plodu.

Wróćmy do tematu.

1 polubienie

Ja nie mam takich problemów jak ty. Choć przyznaję że widok lesbijek kochających się jest całkiem fajny :wink: