Znaleziono ciało

Poszukiwanego Dawida…((((

Nie umiem, naprawdę, nie umiem skomentować tej całej sytuacji.

3polubienia

Nie musimy nic mówić, każdego dnia kilka razy sprawdzałam nowe wiadomości…

2polubienia

O Boże…
:(:sob:

2polubienia

Nie wyobrażam sobie co musi czuć matka :sob:

2polubienia

Straszna tragedia :disappointed:

3polubienia

To było do przewidzenia, chociaż miałam cichą nadzieję, że dziecko żyje:(

6polubień

To nie jest pytanie , nie musimy nic mówić, podejrzewam , że każdy z nas tym żył, miał nadzieję…[*]

4polubienia

Niech go anioły do nieba zaniosą.
Współczuje rodzinie.

4polubienia

Nieoficjalnie mówią że ciało było w jakiś zbiorniku wodnym. Pewnie jeszcze zrobią sekcję.

2polubienia

czyli jednak zegnaj nadziejo.
a szkoda tez tego maszynisty pociagu pod ktory “tatus” sie rzucil.

5polubień

Podobno Jackowski wskazał dwa zbiorniki gdzie może być ciało dziecka, ze względu na rodzinę i wczorajszy pogrzeb ojca , nie chcą niczego więcej komentować.
Internauci wylali falę hejtu na matkę już kilka dni temu…

1polubienie

Bo co jeden,to lepszy detektyw.

2polubienia

no to chyba Jackowski czytal wczorajszy czy przedwczorajszy wywiad z prof. Holystem(kryminalista i kryminologiem, skadinad swiatowej slawy, cudze chwalicie), ktory wlasnie taka sugestie dal.

1polubienie

Ale wlaśnie w jednym z nich znaleziono dziecko.

Bo już nie było innych możliwości. Pozostały bajora i stawy do wypompowania. Albo studnie.

1polubienie

Tak, Jackowski miał przyjechać w te miejsca , ale poszukiwania zaczęli wcześniej.

Wiesz , chciałam wierzyć w wersję, że ktoś go wywiózł na wschód.

2polubienia

Za duże ryzyko.

1polubienie

wedlug Holysta ta zbrodnia byla zaplanowana i to prawie w najdrobniejszych szczegolach - ale w jakim stanie musial byc ten czlowiek, ze to zrobil?
niestety takie przypadki sie zdarzaja nie tylko w Polsce - w Hiszpanii kilka lat temu ojciec sfingowal porwanie dwojki dzieci, zamordowal je i spalil w prowizorycznym krematorium.
i to dopiero bylo szukaj wiatru w polu.