Znaleziono ciało

Poszukiwanego Dawida…((((

Nie umiem, naprawdę, nie umiem skomentować tej całej sytuacji.

3 polubienia

Nie musimy nic mówić, każdego dnia kilka razy sprawdzałam nowe wiadomości…

2 polubienia

O Boże…
:(:sob:

2 polubienia

Nie wyobrażam sobie co musi czuć matka :sob:

2 polubienia

Straszna tragedia :disappointed:

3 polubienia

To było do przewidzenia, chociaż miałam cichą nadzieję, że dziecko żyje:(

6 polubień

To nie jest pytanie , nie musimy nic mówić, podejrzewam , że każdy z nas tym żył, miał nadzieję…[*]

4 polubienia

Niech go anioły do nieba zaniosą.
Współczuje rodzinie.

4 polubienia

Nieoficjalnie mówią że ciało było w jakiś zbiorniku wodnym. Pewnie jeszcze zrobią sekcję.

2 polubienia

czyli jednak zegnaj nadziejo.
a szkoda tez tego maszynisty pociagu pod ktory “tatus” sie rzucil.

5 polubień

Podobno Jackowski wskazał dwa zbiorniki gdzie może być ciało dziecka, ze względu na rodzinę i wczorajszy pogrzeb ojca , nie chcą niczego więcej komentować.
Internauci wylali falę hejtu na matkę już kilka dni temu…

1 polubienie

Bo co jeden,to lepszy detektyw.

2 polubienia

no to chyba Jackowski czytal wczorajszy czy przedwczorajszy wywiad z prof. Holystem(kryminalista i kryminologiem, skadinad swiatowej slawy, cudze chwalicie), ktory wlasnie taka sugestie dal.

1 polubienie

Ale wlaśnie w jednym z nich znaleziono dziecko.

Bo już nie było innych możliwości. Pozostały bajora i stawy do wypompowania. Albo studnie.

1 polubienie

Tak, Jackowski miał przyjechać w te miejsca , ale poszukiwania zaczęli wcześniej.

Wiesz , chciałam wierzyć w wersję, że ktoś go wywiózł na wschód.

2 polubienia

Za duże ryzyko.

1 polubienie

wedlug Holysta ta zbrodnia byla zaplanowana i to prawie w najdrobniejszych szczegolach - ale w jakim stanie musial byc ten czlowiek, ze to zrobil?
niestety takie przypadki sie zdarzaja nie tylko w Polsce - w Hiszpanii kilka lat temu ojciec sfingowal porwanie dwojki dzieci, zamordowal je i spalil w prowizorycznym krematorium.
i to dopiero bylo szukaj wiatru w polu.