Znów o wirusie

W takim razie CO TO jest owo TO?

1 polubienie

Liczni świadkowie w liczbie dwóch osób nie podających konkretnych danych. Mocne dowody!!!

1 polubienie

Bez przesady, w demokratycznym kraju w psychiatryku ciezko zamknąć. Mania przesladowcza to nie powod.

1 polubienie

„Rewolucyjny” :grinning:

Do manii na wiecu nie trudno ‘dorzucić’ agresje, rękoczyny, znieważenie mundurowych etc… a to już jest powód.

1 polubienie

Po prostu wirus, jakich wiele. Tu chodzi o informacje, a on są mocno zawyżane. A jak nazwać TO? A czy to ja jestem wirusolog?

1 polubienie

A nie jesteś? Mówisz z taką pewnością, jakbyś była. Skro to wirus jakich wiele, proszę statystyczne dane porównawcze, dowodzące tego stwierdzenia.

1 polubienie

A obejrzleś film? Tam wszystko to jest, przecież nie bedę Ci cytować z głowy…

Strach wynika z braku szczepionki i niepewności jak na covida zareaguje organizm. Bywa tak że 40-latek umiera a 100-latek zdrowieje.

1 polubienie

Drogi przenoszenia mniej wiecej znamy, do tej pory nie wiadomo ile tych wirusow trzeba zeby zachorowac.
Ale dzis u frzjera to srodki higieny zachowywano wieksze niz niedawno w hiszpanskich szpitalach na oddzialach intensywnej terapii…
Wirus posluchal Stalina - stal sie statystyka.

2 polubienia

Dlatego ja robię z siebie zarośniętego, leśnego dziada.

Nie wiadomo też tak do końca jak wirus przedostał sie ze zwierzęcia na człowieka. Co było pośrednikiem.

To jest kawalek bialka.
Zycie w stanie in statu nascendi, o ile priony tym nie sa, ale one dzialaja regresywnie. Jak krowia wscieklizna - zabijaja do skutku najczęściej w ramach gatunku. BSE to jak podejrzewaja priony przeniesione z kolowacizny owiec na roslinozerne bydlo, ktoremu, zeby szybciej masy nabieralo do paszy dodawano maczke z innych padkych zwierzat.
Natomiast wirus jest bardziej skomplikowany i wrazliwszy - nie jestem wirusologiem, sytemowcem bardziej. Takie bialko korzysta jako pasozyt z gotowego organizmu - czesc bywa nieszkodliwa, ale sa wylegarnie -
Nagronadzenie ludzi, zwierzat, pylu, syfu w zarciu i odpadow chemicznych. Chiny to maja. Wiele innych miejsc na swiecie ze wskazaniem na Afryke tez…

1 polubienie

Zawyżane? Niedawno czytałam tutaj, że rząd zaniża dane o zakażonych. To jak to jest? Komu i w co wierzyć?

2 polubienia

Bill Gates były prezes Microsoftu i biznesmen marzyciel

Myslę, że każdy powinien wierzyć w to, co chce!

1 polubienie

Dane są zaniżane o ok. 35 % by ludzie uwierzyli że rząd walczy skutecznie by obywatele czuli się bezpiecznie w trakcie wyborów, do tego stopnia że minister i media sami się już gubią co, gdzie komu już mówili, dziś rzecznik konsumentów wygarnął premierowi i ministrowi zdrowia że bezczelnie okłamują wyborców / ludzi / np. że sama UE za mało robi dla ochrony, że za późno poinformowali Polskę o epidemii, gdzie inne kraje już wiedziały o tym w styczniu a Polska była spóźniona o 3 miesiące w wprowadzeniu stanu epidemii i zaostrzeniu epidemii, że innym krajom niby swoim ! dają maski z ich magazynów za darmo a polska musi sobie sama uszyć, że nie dała Polsce ani eurocenta na pomoc koronowirusa, że zachód od Polski się uczy walki z wirusem itd. W sumie to polska dostała na pomoc najwięcej spośród innych państw, tyle że ta kasa poszła na wybory, wyszło że rząd zajęty sobą i wyborami celowo nie wysłał wniosku o 2 dodatkowe pomoce finansowe, a których nie może sobie odebrać w późniejszym terminie ! - pomoc dla szpitali i na badania i kasa przepadła. NAJGORSZE JEST ŻE RZĄD obarczył UE winą za brak kasy, wobec czego polska musiała sobie dodrukować dodatkowy szmal, powiększając dalej dziurę budżetową, dla rządu to wspaniały powód, zwłaszcza przed wyborami na kolejne już nie 500+ a 1000+. No takie drobne przekręty że niby to opozycja zawyża wszelkie dane o złej pracy rządu

Marzyciel to on nie jest

Nie, ja nie chcę wierzyć w byle co, we wszystko co ludzie napiszą! A chciałabym wierzyć ludziom z jakimś autorytetem. Tylko kto go ma? Wszyscy kłamią i manipulują? Wszyscy oszukują? To, że politycy, dziennikarze, celebryci zrobią i powiedzą/napiszą wszystko co pomoże im w zdobyciu władzy, prestiżu, czy pieniędzy to chyba wszyscy wiedzą. Tak było zawsze. Media zawsze kłamały, reklamy oszukują, nikt rozsądny chyba nie wierzy ŻADNEMU politykowi, żadnej reklamie, żadnemu artykułowi, bez weryfikacji. A na to nie mam ani czasu, ani ochoty. Rozumiem, że są tacy, którzy zaniżają dane, bo jak twierdzisz - wybory, rozumiem takich, którzy zawyżają dane, do chcą na pandemii zbić interes (finansowy, czy polityczny). Nie mogę wierzyć w jedno i drugie, bo to sprzeczność. Więc w co i komu wierzyć? W co chcę? Nie, nie chcę wierzyć w byle co. Nie wierzę nikomu, do każdej takiej teorii podchodzę ostrożnie.
A już w życiu nie uwierzę, że polityka może być czysta, a polityk nie kłamie.

4 polubienia

Mam wybór: czym się przejmować. Wirusem, który ponoć grożny, cz polityką (na ktorą nie mam wpływu i mogę mieć gdzieś). To ja wolę te pier…politykę! Po prostu.

1 polubienie

Polityka dla mnie to szambo :frowning:

2 polubienia