Żubry w niebezpieczeństwie

https://bialystok.wyborcza.pl/bialystok/7,35241,26044558,podlaskie-jest-zgoda-na-odstrzal-20-zubrow-w-puszczy-knyszynskiej.html

2 polubienia

Już widzę tę selekcję… :rage:

1 polubienie

Barbarzyństwo.

2 polubienia

Człowiek to największa zaraza na tej planecie.

3 polubienia

Chlop zywemu nie przepusci…
A to tak trudno zywe sprzedac chcby do parkow fotosafari? Kolejka by byla jak po swieze buleczki.

2 polubienia

Polskie żubry są eksportowane do zachodnich krajów, widywałem je na farmach w Niemczech i Holandii, Mają się tam bardzo dobrze.
PiS robi to samo z Puszczą Białowieską, co robili Niemcy w czasie okupacji. Na szczęście mieli za mało czasu by zniszczyć puszczę.
Jak widać, PiS ma go więcej.

3 polubienia

Zastanawia mnie cel tej eksterminacji.
Scoorvienie umysłów osiaga swoj szczyt ale celu nie widze żadnego.

2 polubienia

Zastrzelić żubra, to większy powód do dumy i chwały, niż zastrzelić kaczkę.
To takie kurewskie “myślenie”.

Niemcy też strzelali do żubrów, ale do czasu gdy Goering im zabronił.

3 polubienia

Na moment odbiegne od tematu ale sprawa jest,hmmm…frapująca.
Jak to jest mozliwe ze ty słowo poprzedzające"myślenie",zainstalowałes w pelnej krasie a ja od dawna mam moderowane kazde użycie słowa"de.il"???

Zaraz sprawdzę debila

No i masz!!!
Tobie wolno! :innocent:

W liczbie pojedyńczej w mianowniku ten d…l u mnie też nie przechodzi.

Dziurawa ta cenzura, panie… :smile:

3 polubienia

A wracając do Goeringa…To nie stawia w najlepszym swietle obozu u nas rządzącego :innocent:
Tak jakos delikatnie mi sie napisało…

3 polubienia

Goering miał po zwycięskiej wojnie dostać te tereny na własność. To i nie dziwota, że się zatroskał coby mu żubrów nie powystrzelali.

A co do obozu rządzącego u nas, to on tak bardziej do obozu cygańskiego podobny jest.

3 polubienia

Dla mnie po-pis to jeden szajs i niemal zawsze tak sądziłem a glosowania w sprawie kasy,najlepiej to ilustrują.
Wciąż meczy mnie myśl ze od lat trwa “ustawka”.Wy na prawo,my na lewo byle by tylko kasa byla na czas.

2 polubienia

Wracając do żubrów, to i w II Rzeczypospolitej nie miały łatwego życia, politycy, czy to z sanacji, czy narodowcy tradycyjnie uprawiali męską przygodę i walili do wszystkiego, co w puszczach wszelakich się ruszało… Zapraszano na te “rozrywkę” także obcych dyplomatów, między innymi Goeringa, który uwielbiał i strzelanie, i samą puszczę.

2 polubienia

Mięso bizonie jest bardzo smaczne…

Szzególnie kark. Wiem to z książek Jamesa Fenimore Coopera, np Ostatni Mohikanin albo Skórzana Skarpeta…

Zresztą był czas hekatomby bizonów, do których strzelano nawet z pociągów i dyliżansów.

2 polubienia

Kiedys sporo tego bylo na jednej z nowych telewizji.Chyba Discovery.Zapamietalem głownie Ribbentropa który wówczas u nas bawił…

1 polubienie

Ribbentrop też sobie tam postrzelał i nie tylko on z przyszłych okupantów.

2 polubienia