Zwykła polska rodzina...

2 polubienia

Qwra,a za ktorego rzadu bylo im lepiej?
Te spoty PO Odstraszaja by na nich glosowac.
Czy oni tego nie widza?
Czy wszystkich ludzi uwazaja za idiotow,bo na to wyglada.

8 polubień

Widzę, że wszystkie chwyty dozwolone…żałosne.

6 polubień

Dobrze,ze ta kampania sie konczy,jeszcze troche i wstyd bedzie sie przyznac,ze jest sie Polakiem.
To oglada i czyta caly swiat,.
To tylko polakom wydaje sie,ze ich jezyka nie zna nikt.

3 polubienia

Żałosne te spoty -_-
Niby wszystko prawda, ceny produktów spożywczych powoli już zabijają, w wakacje udzielałam trochę korków (legalnie, gdyby ktoś coś), we wrześniu wszyscy z późnej podstawówki i szkół ponadpodst. nagle mogą tylko ok.17, bo co najmniej do 16 mają lekcje, czego tu przed tym rokiem nie było (a przynajmniej nie tak powszechnie, bo jak w lo lekcje 8.00-16.00 są normą, też tak miałam, tak w podstawówce norma kończy się ok.14, max. 15), kryzys z dostępnością leków na szczęście mnie nie dotyczy, więc mało o nim wiem, co do dostępności lekarzy specjalistów na nfz, pisałam już, jak ze skręconą kostką lekarz kazał mi przyjść za tydzień, komuś z podejrzeniem złamania to samo.
Więc ok, wszystko się zgadza…ale przedstawione w taki głupi sposób, że się odechciewa na nich głosować.

5 polubień

Spot, jak spot, Kłamstwa w nim nie ma. Chamstwa też nie. Nie widzę w nim nic głupiego.

7 polubień

Fakt, kłamstwa nie ma, chamstwa też nie, ale jest rażąca przesada. Pan mówi z miną zbitego pieska, nadmiernie pokornym tonem, a cała rodzina wygląda, jakby zmagała się z depresją i niedorozwojem umysłowym naraz. Wkurzająco się na to patrzy :confused:

4 polubienia

Jak zwykle nie stać ich juz na nic od siebie. Do dziś można śmiać się ze spotu z 2007 roku(kiedy to miało być tak pięknie)wiedząc teraz co było później XD teraz pewnie przez to, wola już tylko wytykac coś pisowi i tyle.

Nie dopatrzyłem się tego. Za to dopatrzyłem się prawdy. Przesada w czym? W grze aktorskiej? Zresztą, każdy ma inny sposób odbioru. Mój, zgadza się z treścią tego spotu.

3 polubienia

Ja akurat mam to szczęście, że nie uczestniczę w tych “szopkach”.
Dowiaduję się tutaj co tam w trawie piszczy i to mi wystarczy :grinning:
Swoje zdanie mam wyrobione i się tego trzymam.

2 polubienia

To spot do ograniczonych umyslowo.

Ciemny lud i tak to kupi.

Ja nie gkosuje,jak juz nieraz podkreslalem.
Ale to co wypisuja zwolennicy PO,jest ponizej krytyki.

1 polubienie

Podobno wynajmowanie aktorów do spotów reklamowych partii jest ryzykowne. Mogą za kilka lat zagrać dla konkurencji. :dizzy_face::wink:Chyba coś takiego już było.

Nie cierpię takiego grania na emocjach. Bardzo mnie to odrzuca i napewno na mnie nie działa. Znieczulicę nam.

2 polubienia

No to ja jestem ciemnym ludem ograniczonym umysłowo, bo ten spot przemówił do mnie.

2 polubienia

Nie chodzi mi o treść(w sensie że to nieprawda) … Tylko to że mogli się bardziej postarać. Nie grać ciągle pisem i wina pisu.

Przecież to jest spot wyborczy przeciwników PiSu. Mają chwalić PiS?

3 polubienia

Ja pójdę na wybory, chociaż mój głos i tak niczego nie zmieni.

2 polubienia

Nie chwalić. Ale można pokazać coś co się zrobi bez mówienia że to i to zrobił Kaczyński a nie mówią co będzie gdy oni wygrają.

Podzielam twoje zdanie!

1 polubienie