Zwykła polska rodzina...

A Ty nie bij piany, oni nie mówią o prezesie, a o premierze jakbyś zapomniał.

1 polubienie

Tam nie ma nic na temat tego, co zrobią, gdy wygrają. Może masz inny spot?

1 polubienie

Mieszkasz w Polsce,wiec powinnas isc na wybory.
Ja glosuje tylko tutaj gdzie mieszkam…
W Polsce,niech decyduja polacy,kto nimi bedzie rzadzil,a nie posiadacze paszportow polskich,ktorzy od dekad nie byli w Polsce.
Vi ktorzy wyemigrowali na dluzej niz pol roku,powinni nie miec praw wyborczych.
Powinny byc zaeieszone,do czasu ewentualnego powrotu.

To ty nie bij piany.
Wracając do tematu @birbant chodzi o to ze PO ciągle walczy o siebie krytykują pis a nie mówią co oni zrobią. Oni nie istnieją bez pisu. Nie potrafią coś powiedzieć zrobić spot bez winy pisu a z swoją wizja polski chyba

Nie ma nic na ten temat. A jest ale zrobione w sposób wutykania pisowi czyli to o co mi chodzi.

Realnie masz gdzieś ten cały PiS, bo nie raz, o tym piszesz, ale rzucasz się jak mrówka na słonia w ich obronie.
Masz z tego ubaw?

1 polubienie

Mrówka na słonia? Dobre porównanie nie raz jestem jak biedny kotek tutaj broniący sie przed stadem psów. Ale atak jak mrówka na słonia też się zdarza jeżeli trzeba… słon to masz na myśli tutejsza klike? :rofl:

Bo to miało taki cel. Wytknąć przeciwnikowi politycznemu jego błędy. I tak się składa, że wytknięto słusznie. Proszę, wskaż gdzie tam jest kłamstwo.

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie i znowu odpowiadasz pokrętnie.

2 polubienia

No nie ma kłamstwa dlatego napisałem Ci że nie chodzi mi o to ze to nie prawda trochę wyzej… Nie podoba mi się sposób.

Nie mam ubawu. Serce mówi pis a rozum co innego. :rofl:

1 polubienie

No widzisz, słuchaj rozumu.

1 polubienie

Ale rozum mówi że ta cała banda popisowska to jedna wielka mafia… A wsi najlepiej działało gdy zostało rozwiązane(przyjmując negatywne działania wsi) czyli dopiero za rządów PO. Stadion narodowy wybudowala firma powiązana z wsi. Polska nigdy nie wstanie z kolan… :rofl:

Nikt cię tu ie atakuje, to twoje odczucie. Bierzesz za ataki nawet bardzo uargumentowane odpowiedzi. Jeżeli ktoś się z tobą nie zgadza, bierzesz to za atak .

To forum nie jest większością sejmową, członkowie, której jednomyślnie i posłusznie wykonują polecenia szaragowego posła.

2 polubienia

Nie. Potrafię zrozumieć i tolerować a jestem bardzo tolerancyjny gdy ktoś w właściwy sposób napisze to co myśli. Ale często tutaj czytam głupie i lekcewazace odzywki. Jak przed chwilą nawet od moderatora

Nie da rady, to już z nie te czasy kiedy za wyjazd na zachód pozbawiali praw obywatelskich.

1 polubienie

Fakt, nie powinno być personalnych wjazdów.

1 polubienie

Jakie lekceważące? To, że napisałam nie bij piany? Ty jak zaczniesz czasami się zagłębiać w problem to zaczynasz się w tym gubić, dlatego starałam się Ciebie uspokoić.
Z jakim skutkiem? Żadnym, bo mi odpisałeś…chyba wiesz co?
Wtedy nie pisz o chamstwie, bo to słowo u Ciebie jest nagminne i po co je tak często używasz.
Czasami jest niewinne pytanie, a Ty wchodzisz ze swoimi niezbyt miłymi tekstami na to zwróć uwagę, jak było w pytaniu “Wygramy” pamiętasz? Usunąłeś post, ale ja go przeczytałam.
Stonuj trochę i słuchaj rozumu.

3 polubienia

I pisze też często że źle mnie tu rozumieją. Przed czym ty mnie chciałaś uspokoić? Czy ja pisałem w stylu moich rozmówców w niektórych tematach? Piszę normalnie przecież. Tutaj. Napisałaś nie bij piany. Do nikogo innego tutaj nie napisała byś czegoś takiego. Dlatego ze albo mnie źle “czytasz” albo mnie uważasz po prostu za jakiś gorszy sort na pytamy. :rofl:

A nie pamiętam tego pytania o którym piszesz a tym bardziej mojego postu. Jak możesz to przypomnij. Chętnie to wyjaśnię :rofl: